המחויבות לחולל שינוי - זה מי שאנחנו

בטבע, יש לנו את המחויבות לשפר את איכות החיים ואת שירותי הבריאות בעולם. זאת המשימה המתמשכת שלנו, כשאנו נוגעים בחייהם של מיליוני חולים מדי יום, ומיליארדים של חולים בכל שנה.

בבסיס ההצלחה שלנו, ובליבה של טבע, נמצא החזון שלנו להיות חברת התרופות החיוניות ביותר בעולם, ולעמוד במחויבות שלנו כלפי החולים, הלקוחות, בעלי המניות והעובדים שלנו.


טבע, שהוקמה בשנת 1901, מדורגת כיום בין 10 חברות התרופות המובילות בעולם. טבע, שמשרדה הראשי נמצא בישראל, פעילה ב-60 מדינות ומעסיקה למעלה מ-46,400 עובדים מסורים ברחבי העולם.


כחברת תרופות עולמית עם הפנים לעתיד, עומדת חברת טבע בראש הפיתוח, הייצור והשיווק של מגוון רחב של תרופות ייעודיות, תרופות גנריות, תרופות ללא מרשם, חומרים פעילים לתעשייה הפרמצבטית (API) ותכשירים טיפוליים חדשניים.


כחלק מהחזון שלנו, אנו שואפים ליצור צמיחה אורגנית איתנה. אסטרטגיה זו נתמכת על ידי התקשרויות עם שותפים חיוניים. אנו מרחיבים את הנוכחות שלנו בשווקים חדשים וממשיכים להגדיל באופן סלקטיבי את היכולות שלנו. אנחנו מאזנים בין השקעה בצמיחה ובין התשואה עבור המשקיעים שלנו. התחייבנו להתמודד עם צרכי המטופלים שעדיין לא מומשו בתחום הרפואי, החברתי והאישי.


בכל צעד שלנו אנו מתנהלים בהתאם לערכים המנחים אותנו: יושרה, כבוד, שיתוף פעולה, מצוינות ומובילות. הערכים הללו מגלמים את האופי שעל פיו פועלת טבע. הם מאפשרים לנו להביא לעולם תרופות בטוחות ויעילות באמצעות איכות העובדים והמוצרים שלנו. ערכים אלה נמצאים בבסיס המחויבות שלנו לחולים, והמסירות הבלתי פוסקת שלנו לחולל שינוי משמעותי.