סקר 2010 BdiCoface טבע דורגה במקום ה-1

01/03/2011
קבוצת BdiCoface מפרסמת זו השנה השישית ברציפות את דירוג החברות המוערכות ביותר בישראל והמנהלים המוערכים ביותר במשק הישראלי, זאת במסגרת BdiCode 2010. טבע דורגה במקום ה-1 בין החברות המוערכות ביותר בישראל ובמקום הרביעי בין החברות שהכי טוב לעבוד בהן לשנת 2010

החברות והמנהלים המוערכים דורגו על ידי 500 מנהלי החברות המובילות בישראל על-פי מספר פרמטרים בהם: מובילות, חדשנות, מוצרים ושירותים. כמו כן, דורגו המנהלים והחברות על-פי הצלחתם הפיננסית והשיווקית.

 

עפ"י BdiCode חברת טבע, מובילה את דירוג החברות המוערכות ביותר בישראל, ושומרת זו השנה השישית ברציפות על המקום הראשון. דירוג החברות ש"הכי טוב לעבוד בהן" הושק בשנת 2005 ע"י BdiCoface יחד עם מגזין TheMarker ומפורסם מאז בכל שנה בכנס משותף.

 

דירוג החברות שהכי טוב לעבוד בהן הינו דירוג ייחודי אשר מהווה חלק אינטגרלי מדירוג BdiCode למובילות ולמצוינות עסקית. המתודולוגיה לפיה דורגו החברות שהכי טוב לעבוד בהן הינה רב שכבתית ובנויה ממספר שלבים ומתהליך בדיקה מתמשך על פני תקופה של כשנה ובו השתתפו עשרות אלפי נסקרים בקרב אוכלוסיית המועסקים בישראל. הדירוג הינו רב מימדי, ומורכב משקלול של מספר רב של תחומים ומאפיינים, הן בהיבט האיכותי והן בהיבט הכמותי, כאשר ההנחה העומדת בבסיסו היא שרק השילוב של מדדים כמותיים וערכיים-איכותיים הוא המפתח להצלחת החברה. בין המדדים האיכותיים, כאמור, משתלב המדד של עד כמה טוב וכדאי לעבוד בחברה ועד כמה רוצים לעבוד בה. טבע מדורגת רביעית בין החברות שהכי טוב לעבוד בהן בישראל.