עולם של הזדמנויות צמיחה

טבע היא חברת התרופות הגנריות הגדולה בעולם. כ- 46,000 איש עובדים עבורה ב-60 מדינות, למעלה מ-7,400 מהם רק בישראל. עובדי טבע מגלים הזדהות גבוהה ביותר עם החברה, תרבותה הייחודית וערכיה, וגאים לקחת חלק בחברה הישראלית המצליחה בעולם ובקבוצה שמצליחה להביא תרופות איכותיות בהישג יד לכל העולם. צמיחתה המהירה של טבע והדינמיות המאפיינות אותה באות לידי ביטוי במגוון האפשרויות להתפתחות העובד בתוך החברה, והופכות אותה למקום מאתגר שמציע לעובדיו:

  • קשת רחבה ומרתקת של תחומי פעילות
  • הזדמנות לעבוד בשיתוף פעולה ולהשפיע על עתיד החברה
  • סביבה רב-לאומית המספקת לעובדים עולם של הזדמנויות

קרא עוד »

מעורבות חברתית

אנו בטבע רואים את המעורבות החברתית ואת קשרי הקהילה כנדבך אחד בתפיסה הכוללת של אחריות חברתית בניהול עסקים. ערכיה של טבע – מצוינות, איכות ואחריות – הם שמנחים אותה בעסקיה וגם בפעילותה למען הקהילה.

 

גיוון תעסוקתי

בטבע, אנחנו משפרים בריאות ועוזרים לאנשים להרגיש טוב יותר. גיוון תעסוקתי מסייע לנו ביכולתנו "לאפשר ימים טובים יותר". אנחנו מאמינים שהון אנושי, המשקף את האוכלוסייה על שלל גווניה, מקדם אותנו בכל יום שעובר אל עבר המטרות העסקיות שלנו.
 

לגלות, להשתלב, לצמוח

הצטרפותך לטבע מהווה עבורך ועבורנו הזדמנות לעבוד בשיתוף פעולה לטובת מאות מיליוני מטופלים ברחבי העולם. העבודה איתנו תקנה לך הזדמנויות מתמשכות לצמיחה אישית ומקצועית, בד בבד עם תרומה לצמיחתה של החברה.

תהליך גיוס עובדים בטבע

לכל משרה בטבע מותאמים שלבי האבחון המתאימים לה, בחלק מהמשרות יתבקש המועמד לעבור את כל השלבים שתוארו ובחלק מהמשרות יהיה עליו לעבור רק את חלקם. אנו משתדלים להגיע להחלטות באופן המקצועי ביותר ובזמן הקצר ביותר. להלן השלבים השונים בדרך להצטרף לסיפור ההצלחה של טבע.