מרץ 12, 2018 חזור »

טבע תציג במסגרת ועידת הבריאות השנתית ה- 38 של Cowen & Company

ירושלים, 12 במרץ, 2018 – טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ (NYSE: TEVA) תארח שידור אודיו מקוון במסגרת ועידת הבריאות השנתית ה- 38 של Cowen & Company שתתקיים בבוסטון.

מייקל מקללן, סגן נשיא בכיר ומנהל הכספים הראשי של טבע, יציג ביום רביעי, 13 במרץ, 2018, בשעה 11:20 שעון ניו יורק, 17:20 שעון ישראל.

ניתן יהיה להאזין לשידור הריאיון באתר הכנס: http://wsw.com/webcast/cowen46/teva.
הקלטה של השידור תימצא באתר החברה: http://ir.tevapharm.com

אודות טבע

טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ (NYSE & TASE: TEVA) היא חברת תרופות גלובלית המספקת פתרונות בריאות ממוקדי-מטופל באיכות גבוהה המשמשים מיליוני מטופלים מדי יום. טבע, שבסיסה בישראל, היא יצרנית התרופות הגנריות הגדולה בעולם, הממנפת את צבר מוצריה הכולל יותר מ-1,800 מולקולות לייצור מגוון רחב של מוצרים גנריים ברוב התחומים הטיפוליים. בתחום התרופות הייחודיות, לטבע יש עמדת הובלה בפיתוח טיפולים חדשניים למחלות של מערכת העצבים המרכזית, כולל כאב, וכן פורטפוליו מוצרים רחב בתחום הנשימה. טבע ממנפת את יכולותיה בגנריקה ובתרופות הייחודיות במטרה לחפש דרכים חדשות לענות על צרכי המטופלים, וזאת על ידי שילוב פיתוח תרופות יחד עם פיתוח תכשירים, שירותים וטכנולוגיות. הכנסות טבע בשנת 2017 הסתכמו ב-22.4$ מיליארד. למידע נוסף על החברה, בקרו באתר www.tevapharm.com.