סמנכ"לית בכירה וראש מחלקת הרכש הגלובלית של טבע, זכתה בפרס מדליית הזהב על שם ג'יי שיפמן לשנת 2013

ליסה מרטין, הסמנכ"לית הבכירה החדשה של טבע, וראש מחלקת הרכש הגלובלית בחברה, זכתה בפרס מדליית הזהב על שם ג'יי שיפמן לשנת 2013.


פרס מדליית הזהב על שם ג'יי שיפמן נוסד על ידי 'האגודה לניהול רכש' בניו יורק בשנת 1931, והוא מוענק מדי שנה לאדם אשר ביצע שירות מופתי למען המטרה והקידום של מקצוע ניהול האספקה.


גברת ליסה מרטין, הסמנכ"לית הבכירה החדשה של טבע וראש מחלקת הרכש הכללית, היא הזוכה בפרס מדליית הזהב על שם ג'יי שיפמן לשנת 2013. עד כה, גברת מרטין היא האישה השנייה בלבד אשר זכתה בפרס היוקרתי על שם ג'יי שיפמן.


גברת ליסה מרטין זכתה בפרס בשל שורת הישגיה ביצירת ערך והשפעה עסקית, וביצירת מסלולים למחלקת הרכש המאפשרים עיסוק בהוצאות בתחומים לא-שגרתיים. הפרס הוענק לגברת ליסה מרטין על ידי 'המכון לניהול אספקה' (ISM) במהלך הכנס השנתי הבינלאומי ה-98 לניהול אספקה והתערוכה החינוכית, אשר התקיימו בדאלאס, פורט וורת' ב-30 באפריל, 2013.


לפני הצטרפותה לחברת טבע, באפריל 2013, הייתה גברת מרטין סמנכ"לית בכירה בתחום הרכש הגלובלי והמבצעים בחברת פייזר. היא גם הצליחה במגוון רחב של פונקציות נוספות, לרבות ניהול תיק אתרי הנדל"ן של פייזר העולמית וניהול מתקנים באתרי המסחר והמו"פ של פייזר.


גברת מרטין הצטרפה לחברת פייזר לאחר שעבדה קודם לכן בחברת וורנר למברט כאשר זו נרכשה על ידי פייזר בשנת 2000. היא מילאה תפקידים שונים בחברת וורנר למברט, כולל כסמנכ"ל רכש. קודם לכן, עסקה גברת מרטין בתפקידי רכש בתאגיד הבידור סוני, סרטי קולומביה ו-NBC.


דר' קרלו דה נוטריסטפאני, נשיא ומנכ"ל התפעול הגלובלי, בירך את גברת מרטין לרגל קבלת הפרס באומרו, "זכינו בכבוד לעבוד לצד מנהיגה מוכרת כמו ליסה בצוות שלנו. הניסיון הנרחב שלה בתחומי הרכש ושרשרת האספקה, יחד עם גישתה הממוקדת בלקוח, הינם נכסים משמעותיים בפיתוח והובלת ארגון הרכש הגלובלי החדש של טבע".


בראיון לרגל זכייתה בפרס בכתב העת Inside Supply Chain Magazine , אמרה גברת מרטין "זהו תואר הכבוד הגדול ביותר שהייתי יכולה לחשוב עליו. האנשים שזכו בפרס זה לפניי היו כולם חברים ויועצים נהדרים. אני מאוד גאה ומתכבדת להיות חלק מקבוצה זו של אנשי מקצוע בתחום ניהול האספקה".