קבוצת Teva Pharmaceutical Works) TPW) בדברצן, הונגריה פועלת לשיפור חזות גן ילדים

היה זה אחר צהריים יפה בחודש אפריל בדברצן שבהונגריה כאשר 50 עובדי Teva Pharmaceutical Works) TPW), עמיתיהם ובני משפחותיהם הגיעו לגן הילדים המקומי כדי לשדרג ולייפות את מגרש המשחקים שלו. בנוסף לגינון, המתנדבים גם תיקנו ושיפצו את הצעצועים בגן הילדים.


TPW שמה דגש חזק על הגנת הסביבה. חברת טבע מקיימת באופן קבוע תוכניות קהילתיות כדי למקד את תשומת לב העובדים בעניין זה. הפעילויות האחרונות כוללות מספר תוכניות לאיסוף פסולת, הפועלות תחת הסיסמא של "ניקוי אביבי!" ביער המקומי בדברצן, שם ממוקם האתר של טבע.


בחודש מרץ 2013, השיקה טבע מבצע לאיסוף פסולת ברמת החברה. במסגרת מבצע זה, עודדו את העובדים למחזר בצורה נכונה פסולת נייר, פחיות אלומיניום, ובקבוקי פלסטיק עשויים PET. הפסולת, המיוצרת הן בבית, והן במקום העבודה, נאספה במיכלים מיוחדים שהונחו סביב האתר של טבע.


לכספים שנאספו ממבצע איסוף הפסולת נוספה תרומה משמעותית מצד החברה. הכסף נתרם לגן הילדים המקומי. לעובדים ניתנה אפשרות להצביע להיכן יועברו הכספים, והם גם החליטו איזה גן ילדים יזכה בתרומה. הקמפיין זכה לפופולריות בקרב העובדים, כאשר מעל לשליש מהם השתתפו בהצבעה.


התרומה נוצלה לשתילת שיחים, שיפוץ צעצועי העץ בחצר, החלפת החול בארגז החול, והפיכת מגרש המשחקים בגן לצבעוני יותר בעזרת צעצועים חדשים. כעת, 216 הילדים בגן הילדים של דברצן מבלים את זמנם בסביבה ירוקה ויפה יותר.

האירוע אורגן מתוך מטרה לייסד מסורת, וטבע דברצן מצפה לסייע לגן ילדים אחר מדי שנה.