טבע תציג במסגרת ועידת הבריאות השנתית ה- 37 של Cowen & Company

טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ (NYSE & TASE: TEVA) תארח שידור אודיו מקוון במסגרת ועידת הבריאות השנתית ה- 37 של Cowen & Company בבוסטון.

6 מרץ 2017 | זמן קריאה ממוצע: 1 דקות

ירושלים, 6 במרץ, 2017 – טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ (NYSE & TASE: TEVA) תארח שידור אודיו מקוון במסגרת ועידת הבריאות השנתית ה- 37 של Cowen & Company בבוסטון.

המשתתפים בשיחה יהיו ד"ר מרסלו ביגאל, סמנכ"ל בכיר ומנהל פיתוח התרופות הייחודיות בטבע, ומייק דרקאץ', סמנכ"ל בכיר והמנהל הגלובלי של תחום מערכת העצבים המרכזית בטבע.

השידור יהיה ביום רביעי, 8 במרץ, 2017, בשעה 9:20 שעון מזרח ארה"ב, 16:20 שעון ישראל. ניתן יהיה להאזין לשידור באתר: http://wsw.com/webcast/cowen38/teva

יש להירשם כ-10 דקות לפני תחילת האירוע. הקלטת השידור תועלה לאתר החברה: http://ir.tevapharm.com


אודות טבע

טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ (NYSE & TASE: TEVA) היא חברת תרופות גלובלית המספקת פתרונות בריאות ממוקדי-מטופל באיכות גבוהה המשמשים כ-200 מיליוני מטופלים ב-100 שווקים מדי יום. טבע, שבסיסה בישראל, היא יצרנית התרופות הגנריות הגדולה בעולם, הממנפת את צבר מוצריה הכולל יותר מ-1,800 מולקולות לייצור מגוון רחב של מוצרים גנריים ברוב התחומים הטיפוליים. בתחום התרופות הייחודיות, לטבע יש את הטיפול החדשני המוביל בעולם לטיפול בטרשת נפוצה וכן תכניות מחקר מתקדמות למחלות אחרות של מערכת העצבים המרכזית, כולל הפרעות תנועה, מיגרנה, כאב ותופעות ניווניות, וכן פורטפוליו מוצרים רחב בתחום הנשימה. טבע ממנפת את יכולותיה בגנריקה ובתרופות הייחודיות במטרה לחפש דרכים חדשות לענות על צרכי המטופלים, וזאת על ידי שילוב פיתוח תרופות יחד עם פיתוח תכשירים, שירותים וטכנולוגיות. הכנסות טבע בשנת 2016 הסתכמו ב-21.9$ מיליארד. למידע נוסף על החברה, בקרו באתר www.tevapharm.com

כתבות נוספות בנושא