​טבע תציג נתונים חדשים בכנס ECTRIMS ה-28 שמצביעים על מחוייבותה המתמשכת למחקר הטרשת הנפוצה

תערוך מצגת של תוצאות ניסוי שלב III GALA ב-glatiramer acetate 40 מ"ג / 1 מ"ל

8 אוק 2012 | זמן קריאה ממוצע: 1 דקות

להודעה המלאה באנגלית

 

ירושלים, 8 באוקטובר 2012 – טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ (NYSE: TEVA) הודיעה היום כי נתונים מרכזיים מפעילותה בתחום הטרשת הנפוצה יוצגו בכנס ה-28 של האגודה האירופית לטיפול ולמחקר של טרשת נפוצה
 (ECTRIMS) שיתקיים השנה בליון, צרפת, ב-10-13 באוקטובר, 2012. מידע שיוצג יכלול תובנות חדשות על קופקסון ®, הטיפול המוביל בעולם לטרשת נפוצה התקפית-הפוגית (RRMS), ועל לקווינימוד, תרופה אוראלית בפיתוח, כמו גם תוצאות ממחקרי NARCOMS ו-TOP-MS הנמשכים עדיין.
 

"במשך יותר מ-20 שנים, טבע נמצאת בחוד החנית של המחקר והפיתוח של טרשת נפוצה ומתמקדת בטיפולים יעילים ובטוחים שנועדו לענות על הצרכים של החולים החיים עם המחלה המורכבת, ולעתים מגבילה זו," אמר פרופ' מייקל היידן, נשיא חטיבת המחקר והפיתוח הגלובלית והמדען הראשי של טבע, "הנתונים שיוצגו ב-ECTRIMS מפגינים את המחויבות המתמשכת שלנו להעצים את חווית הטיפול לחולי RRMS ולקדם את המדע כדי לסייע לנוירולוגים בקבלת החלטות טיפול מתאימות, במיוחד כאשר השוק ממשיך להתפתח."
 
בנוסף לנתונים שיוצגו בכנס, טבע תקיים מושב מיוחד בנושא "מושגים חדשים בפתולוגיה של טרשת נפוצה השופכים אור על גישות לטיפול בטרשת נפוצה", ביום חמישי, 11 באוקטובר, 2012 בשעות 19:15-20:15 שעון ישראל. טבע גם תארח אירוע תקשורתי לעיתונאים ביום חמישי, 11 באוקטובר, 2012 בשעה 12:00 שעון ישראל שיתמקד בהתקדמות בחקר RRMS ושיקולים עתידיים בטיפול בחולים במחלה.

אודות טבע
טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ (NYSE: TEVA) היא חברת תרופות גלובלית המחויבת לפיתוח ולשיווק תרופות באיכות גבוהה בהישג יד בכל מקום בעולם. החברה, שבסיסה בישראל, עוסקת ביצור תרופות גנריות, תרופות ייחודיות וממותגות ובייצור חומרי גלם פעילים לתעשייה הפרמצבטית. טבע מובילה את שוק התרופות הגנריות העולמי, עם נוכחות ביותר מ-60 מדינות ועם סל תרופות של יותר מ-1,300 מולקולות הנמכר ביותר מ-120 שווקים. התרופות הייחודיות והממותגות של החברה מתמקדות בתחומי מערכת העצבים המרכזית, האונקולוגיה, הכאב, הנשימה ובריאות האישה, כמו גם בתחום התרופות הביולוגיות. טבע מעסיקה כיום כ- 46,000 איש. מכירות החברה הסתכמו בשנת 2011  ב- 18.3 מיליארד דולר.

כתבות נוספות בנושא