איקה אברבנאל - סמנכ"ל בכיר בחברת טבע - פורש מתפקידו

בתפקידיו האחרונים שימש כסמנכ"ל בכיר לתיאום פעילות חברת טבע בישראל וקשרי קהילה גלובאליים וכיו"ר משותף של ועדת ההיגוי של השותפות עם פרוקטר אנד גמבל

5 מרץ 2014 | זמן קריאה ממוצע: 1 דקות

ירושלים, 6 במרץ 2014 – איקה אברבנאל, הממלא מאז הצטרפותו לחברת טבע בשנת 2007 תפקידי מפתח ניהוליים מגוונים, הודיע היום על פרישתו מהחברה, בשל רצונו לצאת לדרך עצמאית. הפרישה תיכנס לתוקפה בתום העברה מסודרת של כל תחומי האחריות תחת ניהולו.

 

אברבנאל החל את תפקידיו בטבע כסמנכ"ל בכיר למשאבי אנוש, והיה אחראי על הקמה מחדש של מערכת משאבי האנוש הגלובלית בהתאמה למבנה המורכב של החברה בעולם, ארגון המטפל בכ-46 אלף עובדים, ב – 62 מדינות.

 

בשנת 2009 התמנה בנוסף על תפקידו למנהל אינטגרציה ראשי בחברה, ובתפקיד זה היה אחראי לניהול ויישום תהליכי רכישה מורכבים של חברות פרמצבטיות בינלאומיות, ובהן בין היתר פליבה/באר, קוג׳נסיס, רציופארם, טראמקס וספלון על ידי טבע.

 

ב-2013 מונה אברבנאל ליו"ר משותף של ועדת ההיגוי של PGT - השותפות בין פרוקטר אנד גמבל לחברת טבע בנוגע לתרופות ללא מרשם (OTC).

 

לאחר מכן קיבל על עצמו בנוסף את תפקיד סמנכ"ל בכיר לתיאום פעילות חברת טבע בישראל ולהנהגת קשרי קהילה בישראל ובעולם.

 

ארז ויגודמן, מנכ"ל ונשיא טבע: "ניסיונו המגוון והמנהיגות שבה ניחן איקה היו לערך רב לטבע לאורך השנים. אני מעריך את הדרך שבה קיבל את החלטתו להמשיך לדרך עצמאית, מודה לו על שנים של עבודה מקצוענית ומסורה ומאחל לו המשך הצלחה והגשמה אישית בדרכו החדשה."

כתבות נוספות בנושא