טבע קיבלה את הדירוג הגבוה ביותר של ארגון "מעלה" לאחריות חברתית בישראל

ארגון מעלה הנו ארגון גג של החברות הגדולות במשק לקידום אחריות תאגידית בישראל. הדירוג השנתי של ארגון מעלה מדרג את החברות המובילות במשק על פי רמת ניהול אחריות תאגידית בחברה

6 נוב 2014 | זמן קריאה ממוצע: 1 דקות

ארגון מעלה הנו ארגון גג של החברות הגדולות במשק לקידום אחריות תאגידית בישראל. הדירוג השנתי של ארגון מעלה מדרג את החברות המובילות במשק על פי רמת ניהול אחריות תאגידית בחברה. הדירוג מאפשר לחברות לבחון ולדרג את ביצועיהן בתחום האחריות התאגידית, ולהיכלל בדירוג מעלה ובמדד מעלה בבורסה לניירות ערך.

 

בדירוג מעלה לשנת 2013 השתתפו 82 חברות עם מחזור מכירות כולל של 331 מיליארד ₪, המהווים 63% מהתוצר העסקי בישראל, ו- 200 אלף עובדים המהווים 10% מכלל העובדים במגזר העסקי בישראל. טבע דורגה בקטגוריה הגבוהה ביותר – פלטינה פלוס, מבין חברות הכימיה והפרמצבטיקה בישראל.

 

דירוג מעלה מתבסס על קריטריונים מפורטים במספר תחומים מרכזיים של אחריות תאגידית: איכות סביבה, אתיקה בעסקים, זכויות אדם וסביבת עבודה, מעורבות בקהילה ממשל תאגידי ודיווח חברתי סביבתי.

 

התחומים בהם טבע בולטת בדירוג 2013: קוד אתי, הטמעה ואכיפה, בריאות, בטיחות ואיזון, שרשרת אספקה, פיתוח הון אנושי, תרומה ומדיניות השקעה חברתית, ניהול ואסטרטגיה, אקלים ואוויר, הפחתת פסולת, מים ושפכים, ניהול ודיווח.

 

  • התנדבות - 27,451 שעות בקהילה
  • בטבע יש % 40 נשים בהנהלה
  • בטבע יש % 13 נשים בדירקטוריון 

כתבות נוספות בנושא

icon-blue-folder

למעבר לכל הכתבות והמאמרים