טבע חתמה על הסכם להקמת מפעל ליצור תרופות ברוסיה

טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ, הודיעה היום כי חתמה על הסכם להקמת מפעל ליצור תרופות ברוסיה. טקס החתימה שנערך בעיר סוצ'י שלחוף הים השחור, במעמד ראש  ממשלת רוסיה וולדימיר פוטין. על מסמכי ההסכם חתמו מושל איזור יארוסלב, סרגיי וארוקוב, ושלמה ינאי, נשיא ומנכ"ל טבע

15 ספט 2011 | זמן קריאה ממוצע: 1 דקות

  •  תשקיע בשלב הראשון 50 מיליון דולר במפעל המייצר בטכנולוגיות חדשניות
  • המפעל ישתלב במאמצי טבע להגדיל את הצמיחה ברוסיה ובשווקים שכנים

 

"השקעה זו תגדיל את היכולת של טבע להציע תרופות איכותיות בהישג יד לשוק הרוסי ולשווקים השכנים", כך אמר שלמה ינאי בעת החתימה. "מעבר לכך, המפעל יאפשר לטבע לבסס את הנוכחות שלה באיזור ולהאיץ את את הצמיחה שלה בשוק הרוסי בשנים הבאות".

המפעל יוקם במתחם אתרים ייצור רפואיים בעיר ירוסלב  וייבנה בכמה שלבים, הראשון שבהם , שנועד למפעל לגלולות וכדורים, יסתיים בשנת 2014.
השקעה זו של טבע תיצור מיידית 200 מקומות עבודה במפעל עצמו, ועוד כ-1000 מקומות עבודה נוספים בשרשת האספקה שסביב המפעל.


אודות טבע

טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ, היא חברת תרופות גלובלית המחויבת לפיתוח ולשיווק תרופות באיכות גבוהה בהישג יד בכל מקום בעולם. החברה, שבסיסה בישראל, עוסקת ביצור תרופות גנריות, תרופות ייחודיות וממותגות ובייצור חומרי גלם פעילים לתעשייה הפרמצבטית.  טבע מובילה את שוק התרופות הגנריות העולמי, עם נוכחות ביותר מ-60 מדינות ועם סל מוצרים של יותר מ-1,300 מולקולות הנמכר ביותר מ-120 שווקים. המוצרים הייחודיים והממותגים של החברה מתמקדים בתחומי הנוירולוגיה, הנשימה ובריאות האישה, כמו גם בתחום התרופות הביולוגיות. טבע מעסיקה כיום כ- 42,000 איש. מכירות החברה הסתכמו בכ-16.1 מיליארד דולר בשנת 2010.

 

אודות טבע רוסיה


טבע היא אחת החברות המובילות בתעשייה הפרמצבטית ברוסיה, עם תיק מוצרים של כ- 300 תרופות.  מאז נכנסה לשוק ב-1995, טבע רוסיה היא אחת מהחברות הצומחות במהירות הגדולה ביותר בטבע - היא צמחה פי עשרה בחמש השנים האחרונות, הן בצמיחה אורגנית והן משילוב העסקים של רציופארם ופליבה ברוסיה.  

כתבות נוספות בנושא

icon-blue-folder

למעבר לכל הכתבות והמאמרים