טבע מודיעה על מינויו של פול ג'. סכרי לסמנכ"ל קבוצה בכיר

טבע מודיעה על הרחבת צוות ההנהלה הבכירה עם מינויו של פול ג'. סכרי לסמנכ"ל קבוצה בכיר, מנהל פיתוח עסקים גלובלי ומנהל אסטרטגיה ראשי​​​​​​​​

 

28 אפר 2013 | זמן קריאה ממוצע: 3 דקות

ירושלים, 29 באפריל, 2013 – טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ (NYSE: TEVA) הודיעה היום על מינויו של פול ג'. סכרי לסמנכ"ל קבוצה בכיר, מנהל פיתוח עסקים גלובלי ומנהל אסטרטגיה ראשי. למר סכרי מעל 25 שנות ניסיון בתעשיית מדעי החיים וניסיון רחב בפיתוח עסקים, אסטרטגיה עסקית, ניהול, פיתוח תרופות ואסטרטגיה מסחרית. בתפקידו החדש, ינהל מר סכרי את קבוצת פיתוח העסקים והאסטרטגיה של טבע, בדיווח לד"ר ג'רמי לוין, נשיא ומנכ"ל טבע. מר סכרי יצטרף לצוות ההנהלה הבכירה של טבע ויעבוד במטה החברה בישראל. מינויו של מר סכרי יכנס לתוקף ב-15 ביוני, 2013.

 

"פול הוא בעל רקע יחיד במינו בפיתוח עסקים ובתפעול בתעשיית מדעי החיים, כולל ניסיון בחברות ביוטכנולוגיה, פרמצבטיקה וחברות גנריות", אמר ד"ר לוין. "אנו מנהלים בקפדנות את השימוש במשאבינו, ומחויבים גם למנף הזדמנויות חשובות בתחומי התרופות הגנריות והייחודיות, תוך יישום האסטרטגיה העסקית שהגדרנו. אסטרטגיית פיתוח עסקים נחושה וממוקדת היא חלק חיוני בגישתה של טבע להשגת צמיחה בת קיימא. עם פול שיוביל את צוות פיתוח העסקים והאסטרטגיה שלנו, ועם ד"ר איוונה מאגווצ'וויץ'-ליביש, אשר מונתה לאחרונה לסמנכ"לית בכירה לפיתוח עסקים, יש לנו את אחד הצוותים החזקים בתעשייה".

​​ ​​

מר סכרי הוסיף, "טבע נמצאת בעמדה מצוינת ליצירת ערך משמעותי על ידי מינוף הזדמנויות לפיתוח עסקי ברחבי העולם. אני מאמין שהרקע המגוון והפרספקטיבה אותה אני מביא מתחומים מגוונים, ביניהם אסטרטגיות גנריות ופרמצבטיות מעבודתי במגוון ארגונים, חברות בינלאומיות, משרדים קטנים וקבוצות הון סיכון, יתרמו רבות ליכולתי לאתר מערכות קשרים חדשות ולתמוך בשותפינו ובמאמציהם לקדם חדשנות בתחום שירותי הבריאות".

​​ ​​

מר סכרי שימש עד לאחרונה כשותף פעיל ומנהל קבוצת הפעילות הביוטכנולוגית ב-TPG Biotech, זרוע מדעי החיים של קרן ההשקעות הגלובלית הפרטית TPG, שם היה אחראי לתיק השקעות של יותר מחמישים חברות בתחום מדעי החיים. במהלך עבודתו ב-TPG הוא שימש כחבר בדירקטוריונים של חמש חברות בתחום שירותי הבריאות ב-TPG, כולל כיו"ר חברות גנריקה וגנריקה ממותגת, וכיועץ לחברות רבות אחרות בתחום מדעי החיים הכלולות בתיק ההשקעות. לפני כן, ייסד מר סכרי את Cerimon Pharmaceuticals ושימש כנשיא ומנכ"ל החברה שהתמקדה במחלות אוטו-אימוניות וניהול כאב. מוקדם יותר הוא היה נשיא ומנהל עסקי ראשי של Ariad Pharmaceuticals. לפני כן מילא מר סכרי תפקידי ניהול בכירים ב-Novartis Pharma AG, כולל כסמנכ"ל בכיר ומנהל פעילויות איתור והערכה ומנהל מיזוגים ורכישות. בתפקיד זה היה אחראי לזיהוי והערכת הפוטנציאל של הזדמנויות לרישוי חומרים, טכנולוגיית פלטפורמות ופעילויות מיזוגים תאגידיות בעולם כולו. לפני כן החזיק מר סכרי משרות ניהול ב-Millipore Corporation וב-PerSeptive Biosystems. מר סכרי השלים לימודים מתקדמים באנטומיה קלינית ומדעי המוח בביה"ס לרפואה של האוניברסיטה של מרילנד וקיבל תואר BS מהאוניברסיטה של מרילנד. למר סכרי אזרחות אמריקאית והודית..


​​ אודות טבע 

טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ (NYSE: TEVA) היא חברת תרופות גלובלית המחויבת לפיתוח ולשיווק תרופות באיכות גבוהה בהישג יד בכל מקום בעולם. החברה, שבסיסה בישראל, עוסקת ביצור תרופות גנריות, תרופות ייחודיות וממותגות ובייצור חומרי גלם פעילים לתעשייה הפרמצבטית.
 
טבע מובילה את שוק התרופות הגנריות העולמי, עם נוכחות ביותר מ-60 מדינות ועם סל תרופות של למעלה מ- 1,000 מולקולות הנמכר ביותר מ-120 שווקים. התרופות הייחודיות והממותגות של החברה מתמקדות בתחומי מערכת העצבים המרכזית, האונקולוגיה, הכאב, הנשימה ובריאות האישה, כמו גם בתחום התרופות הביולוגיות. טבע מעסיקה כיום כ- 46,000 איש. מכירות החברה הסתכמו בשנת 2012 ב- 20.3 מיליארד דולר.

כתבות נוספות בנושא