טבע הגישה את הדו"ח השנתי ל- 2016 על גבי טופס 20F

בהתאם לסעיף 203.01 להנחיות הבורסה בניו יורק, טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ(NYSE: TEVA) הודיעה היום כי היא הגישה את הדו"ח השנתי ל- 2016 על גבי טופס 20F לרשות ניירות ערך האמריקאית (SEC).

15 פבר 2017 | זמן קריאה ממוצע: 1 דקות

ירושלים, 15 בפברואר 2017 – בהתאם לסעיף 203.01 להנחיות הבורסה בניו יורק, טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ(NYSE: TEVA) הודיעה היום כי היא הגישה את הדו"ח השנתי ל- 2016 על גבי טופס 20F לרשות ניירות ערך האמריקאית (SEC). הדו"ח השנתי זמין באתר החברה בכתובת www.tevapharm.com וכן באתר ה- SEC בכתובת www.sec.gov. בנוסף, בעלי מניות רשאים לבקש עותק קשיח של הדו"ח השנתי, הכולל את ההצהרות הכספיות המלאות והמבוקרות של החברה, ללא עלות. ניתן להפנות את הבקשות למחלקת קשרי משקיעים בטלפון 03-9267656.

 

אודות טבע

טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ (NYSE & TASE: TEVA) היא חברת תרופות גלובלית המספקת פתרונות בריאות ממוקדי-מטופל באיכות גבוהה המשמשים מיליוני מטופלים מדי יום. טבע, שבסיסה בישראל, היא יצרנית התרופות הגנריות הגדולה בעולם, הממנפת את צבר מוצריה הכולל יותר מ-1,800 מולקולות לייצר מגוון רחב של מוצרים גנריים ברוב התחומים הטיפוליים. בתחום התרופות הייחודיות, טבע הינה חברה מובילה בטיפולים חדשניים למחלות מערכת העצבים המרכזית, כולל כאב, והיא מחזיקה גם צבר מוצרים חזק בתחום מחלות הנשימה. טבע משלבת את כישוריה בתחום התרופות הגנריות ובתחום התרופות הייחודיות בחטיבת המחקר והפיתוח הגלובלית שלה, במטרה ליצור דרכים חדשות לענות על צרכי המטופלים וזאת על ידי שילוב יכולות בתחום פיתוח תרופות יחד עם פיתוח תכשירים, שירותים וטכנולוגיות. הכנסות טבע בשנת 2015 הסתכמו ב-19.7$ מיליארד. למידע נוסף על החברה, בקרו באתר www.tevapharm.com

כתבות נוספות בנושא