טבע מציינת 111 שנים להקמתה

כנס מנהלי טבע בים המלח - מדיונים בתוכניות העבודה 2012 ואילך ועד ביקור מרגש במצדה

6 נוב 2014 | זמן קריאה ממוצע: 2 דקות

מנהלי טבע הבכירים מהמדינות שבה היא פועלת ברחבי העולם התכנסו בישראל לדון בתוכניות העבודה של החברה לשנת 2012. בכנס השתתפו חברי הנהלת החברה, מנהלי מדינות, מנהלי התחומים והעסקים של טבע וחברי דירקטוריון טבע שבאו לדון פנים אל פנים ולהתמודד עם האתגרים המטרות והיעדים לשנת העבודה של 2012 ומעבר לה.
 
במוקד הכנס עמדו תוכניות העבודה, אל מול המגוון המתחדש של עסקים במודל העסקי של טבע, שבעבר התבסס על העסק הגנרי ובשנים האחרונות הפך למגוון הרבה יותר עם הכניסה של מוצרים ייחודיים נוספים על הקופקסון, בנישות חדשות בצנרת המוצרים בבעלות טבע, וכן עם השקתו של המיזם בתחום המוצרים ללא מרשם עם חברת P&G, מיזם שנועד להרחיב משמעותית את האחיזה של החברה המשותפת בעולם ה- OTC.
 
יו"ר החברה, הד"ר פיליפ פרוסט, קרא במהלך הכנס למנהלי טבע בכל העולם לחשוב מחוץ לקופסה מתוך הנחה שרק מחשבה יצירתית תשמור על מעמדה של טבע כחברה מובילה בעולם תחרותי ודינמי. 
 
שלמה ינאי, מנכ"ל טבע, בחר להתרכז בדבריו לאורך הכנס בשני נושאים- פיתוח אסטרטגיה ויישומה מצד אחד ובטיבה של המנהיגות ובהבדל שבינה לבין ניהול, מצד שני. ינאי אמר שהאסטרטגיה היא החוט המקשר בין חזון החברה לבין מימוש מטרותיה - בין החלום והתעוזה, לבין התוצאות וההישגים בשורה התחתונה. ואולם, מבחנה של האסטרטגיה הוא באיכות הביצוע שלה כיוון שכל אסטרטגיה טובה רק כמידת הביצוע והיישום שלה.
 
המנכ"ל המיועד של טבע, הד"ר ג'רמי לוין העומד להיכנס לתפקידו בתחילת מאי השנה, פרש לראשונה בפני מנהלי החברה את תפיסת עולמו הניהולית והמקצועית וטען כי במרכז העשייה של טבע צריך לעמוד הלקוח והמשתמש כבעל העניין העיקרי, הד"ר לוין הדגיש כי טבע צריכה להבין לעומק את צרכיו של הלקוח ולכרות איתו אמנה.
 ד"ר לוין קרא לעמיתיו להצטרף אליו לתהליך המרתק של עיצוב עתידה של טבע והודה למנהלי טבע ולשלמה ינאי בראשם על קבלת הפנים החמה ועל שיתוף הפעולה הצמוד בתהליך הלמידה שלו את החברה.
 
בין אורחי טבע בכנס בלטו אנשי חטיבת מוצרי הבריאות האישיים של  P&G - פרוקטור אנד גמבלס השותפה של טבע במיזם ה- OTC שציינו כי כבר עכשיו, חודשים ספורים אחרי תחילת המיזם, ניתן להבחין בפוטנציאל העצום שלו ובהזדמנויות שהוא פורש בפני טבע ו-P&G.
 
אורח אחר בכנס היה סר מייקל רולינס, העומד בראש NICE - הארגון למצוינות בבריאות בבריטניה, שתאר את האירגון כמערכת הדואגת לבקר ולהציג מגוון מאוזן של שוק התרופות ברמות מחיר ראויות, ברמת איכות וזמינות לכל שדרות החברה.
 
ד"ר גייל ווילנסקי מפרויקט HOPE הדגישה את הצורך להכיר ולפעול בעידן של שינויים תכופים וחוסר וודאות גלובליים בעולם הפרמצבטי.
 
הפרופ' דורון לנסט, ממכון ויצמן, תאר בהרצאתו את הקשר שבין המחקרים של הגנום האנושי, והכלים הרפואיים הבנויים על המחקר הגנטי, לאיתור מחלות חד גניות רב גניות ויישומן ברפואה מותאמת אישית.
 

הכנס נערך באחד המלונות לחוף ים המלח, תחת הכותרת - "111 שנים של הצלחה", הביא את המשתתפים,111 במספר, לערוך בין היתר ביקור מרגש בפארק הלאומי מצדה.

כתבות נוספות בנושא

icon-blue-folder

למעבר לכל הכתבות והמאמרים