טבע מודיעה על מינויים חדשים בהנהלת החברה

איקה אברבנאל ימונה לסמנכ"ל בכיר לתיאום פעילות חברת טבע בישראל וקשרי קהילה גלובליים, מרק סבג ימונה לסמנכ"ל בכיר, משאבי אנוש

4 אוג 2013 | זמן קריאה ממוצע: 2 דקות

ירושלים, 5 באוגוסט, 2013 – טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ (NYSE: TEVA) הודיעה היום על מינויו של מר איקה אברבנאל לסמנכ"ל בכיר לתיאום פעילות חברת טבע בישראל וקשרי קהילה גלובליים, החל מה-1 בספטמבר 2013, ועל מינויו של מר מרק סבג לתפקיד סמנכ"ל בכיר, משאבי אנוש, החל מה-11 באוגוסט 2013. אברבנאל וסבג יהיו חברים בהנהלה הבכירה של טבע וידווחו לד"ר ג'רמי לוין, נשיא ומנכ"ל טבע.

 

איקה אברבנאל, ששימש עד כה כסמנכ"ל בכיר למשאבי אנוש ולאינטגרציה, יוביל את קשרי הקהילה בישראל וינהיג את יוזמות האחריות החברתית של טבע ברחבי העולם. אברבנאל הצטרף לטבע בספטמבר 2007 כסמנכ"ל משאבי אנוש. בנוסף לכך, במרץ 2009 החל אברבנאל לכהן גם כמנהל אינטגרציה ראשי בחברה. בנוסף, החל מינואר 2013, משמש אברבנאל יו"ר משותף של ועדת ההיגוי של PGT (שותפות פרוקטר אנד גמבל-טבע) בשם טבע, וימשיך להחזיק בתפקיד זה גם בתפקידו החדש. לפני הצטרפותו לטבע, שימש משנה למנכ"ל בזק בין השנים 2005-2007 וסמנכ"ל בכיר לתפעול ושירות לקוחות בפלאפון בין השנים 2001-2005.

 

מרק סבג, ששימש עד כה כמשנה גלובלי לסמנכ"ל בכיר למשאבי אנוש, יתמקד בתפקידו החדש בשיפור תהליכי משאבי האנוש בארגון ובבניית יכולות ליבה שיאפשרו ביצועים מיטביים. סבג הצטרף לטבע בשנת 2006 כסמנכ"ל חטיבת ההון האנושית, ומעט אחר כך התמנה גם לסמנכ"ל משאבי אנושי בחטיבה הבינלאומית של טבע. בתפקיד זה, הוא הוביל את כל היבטי משאבי האנוש במיזוגים והרכישות שביצעה טבע ובשיתופי הפעולה שלה ברחבי העולם, כולל אינטגרציה ותכנון מחדש לאחר מיזוגים ופעילויות פיתוח עסקים חשובות בשווקים מתפתחים. בספטמבר 2012 מונה סבג למשנה גלובלי לסמנכ"ל בכיר למשאבי אנוש. לפני הצטרפותו לטבע, מילא סבג תפקידים בכירים בתחום משאבי האנוש בחברת אינטל.

 

"אנו נוקטים גישה הוליסטית הנובעת מאחריותנו כלפי מחזיקי העניין שלנו, שותפינו והקהילות שבהן אנו חיים ופועלים," אמר ד"ר ג'רמי לוין, נשיא ומנכ"ל טבע. "טבע נוסדה בישראל, והשורשים העמוקים שלנו כאן מאפשרים צמיחה יציבה ומעוררת גאווה עד היום. יצרנו את התפקיד החדש של סמנכ"ל בכיר לתיאום פעילות חברת טבע בישראל וקשרי קהילה גלובליים כדי לאשש את המעמד האסטרטגי הייחודי של המדינה עבור החברה שלנו. באמצעות יכולות המנהיגות המוכחות של איקה, הוא יוביל את קשרי הקהילה של טבע בישראל ואת יוזמות האחריות החברתית שלנו בעולם כולו. מרק הוא מנהיג מוכשר, שניצח בשנה האחרונה על הטמעתן של יוזמות חדשות הנוגעות לעובדים ברחבי הארגון, ואני בטוח ביכולתו להנהיג את ארגון משאבי האנוש שלנו במשימות העתידיות. שינויים אלה משקפים את מחויבותנו לדור חדש של מנהיגות בטבע."

 

אודות טבע

טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ (NYSE: TEVA) היא חברת תרופות גלובלית המחויבת לפיתוח ולשיווק תרופות באיכות גבוהה בהישג יד בכל מקום בעולם. החברה, שבסיסה בישראל, עוסקת ביצור תרופות גנריות, תרופות ייחודיות וממותגות ובייצור חומרי גלם פעילים לתעשייה הפרמצבטית. טבע מובילה את שוק התרופות הגנריות העולמי, עם נוכחות ביותר מ-60 מדינות ועם סל תרופות של למעלה מ- 1,000 מולקולות הנמכר ביותר מ-120 שווקים. התרופות הייחודיות והממותגות של החברה מתמקדות בתחומי מערכת העצבים המרכזית, האונקולוגיה, הכאב, הנשימה ובריאות האישה, כמו גם בתחום התרופות הביולוגיות. טבע מעסיקה כיום כ- 46,000 איש. מכירות החברה הסתכמו בשנת 2012 ב- 20.3 מיליארד דולר.

כתבות נוספות בנושא