תמי גשר

עובדת במחלקת הנדסת אריזה, אחראית על ניהול מעקב אחר השינויים הגרפיים של חומרי אריזה מודפסים עבור כל המפעלים בישראל:

"גאה להיות חלק מצוות שאחראי לכך שהחולים והמטופלים שלנו יקבלו את אריזות התרופות המשמעותיות לשיפור בריאותם בהתאם לכל הדרישות הרגולטוריות והמפעליות"

אלכס קומפנייץ

חוקרת במו"פ האנליטי, חטיבת הכימיה TAPI ישראל

"בתפקידי אני לוקחת חלק פעיל ומשמעותי במסע הפיתוח של החומרים הפעילים - הליבה של כל תרופה - בתחום של תרופות גנריות.

תוצרי העבודה שלי מאפשרים ויאפשרו גם בעתיד לרבבות חולים על פני הגלובוס נגישות לתרופות מתקדמות וחיים טובים יותר

גליה אטלי

מנהלת מוצר ב- TAPI

תפקידי כמנהלת מוצר בחטיבה הכימית (TAPI) הינו בעל משמעות רבה. עליי להכיר לעומק כל מוצר וחומר פעיל (API) שאנחנו מייצרים, להכין אסטרטגיות מוצר ולהעביר את הידע בצורה פשוטה ונהירה להנהלה הבכירה ולמנהלי הלקוחות
על מנת שידעו להסביר את איכויות ויתרונות מוצרינו תוך התחשבות בלקוח ובצרכיו המיוחדים כדי שיוכלו לספק מענה אופטימלי למטופלים ולמחלותיהם.

איגור שטיינברג

שרשרת אספקה שווקים מתפתחים, תפעול ישראל, אסיה ו-Respiratory

"המחויבות שלנו לבניית שרשרת אספקה אמינה, רציפה ויעילה בעשרות שווקים ומפעלים מסביב לעולם מנגישה למיליוני המטופלים שלנו את ארון התרופות המגוון והטוב ביותר בעולם  שטבע מציעה כיום."

זיוות הרשקו

מעצבת גרפית בהנדסת אריזה בטבע כפר סבא

"כשאני מעצבת גרפיקה חדשה, תמיד עומדת לנגד עיניי הנגשת המידע הדרוש לבריאות המטופל.

כך גם המטופל בעל מוגבלות חושית ראיה/תחושה/תנועה יכול להיות בטוח שצרך את התרופה הנכונה במינון הנכון."

בת חן אלבז-דרורי

שירות לקוחות TAPI ישראל

אני גאה להיות חלק ממחלקת שירות הלקוחות של TAPI – חטיבת הכימיה בטבע המייצרת חומרים פעילים לתרופות, אשר שמה את הלקוח במרכז ומעניקה לו שירות ברמה גבוהה.
בכל פעם שאני מקבלת פידבק חיובי בסקרים זה נותן לי מוטיבציה וסיפוק מעבודתי, תחושת אחריות וגאווה על כך שסייעתי לשיפור בריאותם של המטופלים"

זיו לקאו

ראש-צוות אריזה סטרילית:

"אין מילים שיכולות לתאר את תחושת השליחות והאחריות שאני מרגיש בכל יום שאני מגיע לעבודה. שילוב מנצח בין התפתחות אישית ומקצועית לבין חיבור  למוצרים ולתרופות שאנו מיצרים מעניק לי  סיפוק ומשמעות. הצוות שלי ואני שמחים לעבוד בצורה מיטבית יום יום לטובת המטופלים שלנו."

נתנאל דירובן

עו"ד בכיר, מחלקה משפטית אתר הנהלה, פתח תקווה

היתרון בתפקיד גלובלי הוא ראיית "מסלולה של התרופה" מלמעלה – החל מהפיתוח, דרך קבלת האישורים הרגולטורים ועד הייצור וההשקה. מה שבולט לאורך התהליך אלו האנשים יוצאי הדופן בטבע שמשקיעים רבות כדי להביא את התרופה לאנשים הזקוקים להם, ובזה יש לנו גאווה גדולה.   

עדי חפץ שלום

מנהלת מוצר וצוות הפרעת קשב, שוהם

"בכל פעם שרופא מעדכן אותי בסיפור הצלחה של מטופל העושה שימוש בתרופה שלנו, ובהשפעה החיובית שהטיפול שלנו מעניק לו, למשפחתו ולסביבתו, אני חשה סיפוק עצום. בתחום של הפרעת קשב וריכוז (ADHD) הצלחה טיפולית מייצרת אדוות נוספות, בין היתר, בפן החברתי, הלימודי והפסיכולוגי. אנו מאפשרים למטופלים – ובפרט לצעירים שבהם – לשקם את הערכתם העצמית שנפגעה לא פעם בדרך ולהעניק להם תחושת מסוגלות והעצמה".

שגית שלאל לבנון

מנהלת מעבדה לפיתוח תהליכים ביולוגים בטבע רחובות

"אני מרגישה גאווה וסיפוק רב להיות חלק מהצוות המוביל בפיתוח תרופות ביולוגיות, שהינן בחזית המדע ועתיד הרפואה. תרופות אלו יאפשרו לחולים רבים ולמשפחותיהם ימים טובים יותר."