אונקוטסט

המהפכה בטיפול בסרטן מתחילה במעבדה, מבעד לעדשת המיקרוסקופ ותחת קונצנזוס מלא שטיפול מדויק מתחיל בראש ובראשונה באבחון מדויק.

זמן קריאה ממוצע: 2 דקות

אונקוטסט - סיפור ההחלמה של ירדנה

 

ירדנה נאמן פחדה ללכת להיבדק על אף שהרגישה בוודאות בגוש בשד. היא חששה מבשורת איוב, חששה שתאלץ לעבור טיפולים אגרסיביים ונמנעה לפנות לעזרה רפואית. לכשעשתה זאת בסופו של דבר היא אובחנה כחולת סרטן שד, אך התמזל מזלה והגידול היה נתיח היות והוא לא התפשט בגופה. הפחד מטיפולים קשים הביאו אותה לסרב בתוקף לעבור טיפולי כימותרפיה, הניתנים במקרים כמו שלה כטיפול מניעתי לאחר ניתוח. כדי לקבוע באם היא נדרשת לקבל טיפול כימי משלים הפנה אותה הרופא לבדיקה הגנומית אונקוטייפ DX של אונקוטסט-טבע. בדיקה אשר מנבאת את רמת הסיכון להישנות מחלה ובהתאם לכך את מידת הצורך במתן כימותרפיה.

לסיפור המלא >אונקוטסט - סיפור ההחלמה של בת שבע


"יש משהו שבאמת יכול לעזור לך"

לסיפור המלא >

 אונקוטסט - סיפור ההחלמה של נועה

 

נועה יובל חלתה בסרטן השחלה בגיל 27. היא טופלה, החלימה ו-20 שנה אחר כך גילתה כי המחלה חזרה באגרסיביות. רגע לפני שהרופאים והיא איבדו תקווה, היא עברה את בדיקת GPS Cancer של אונקוטסט-טבע, בדיקה שמיפתה את הגנום של הגידול ופתחה לה צוהר לריפוי ולהזדמנות לחיים.

לסיפור המלא >אונקוטסט - סיפור ההחלמה של יוסי

 

יוסי שמש, 49, נשוי ואב ל 2 בוגרים מרמת גן חי בשגרה נעימה עד שהבוס שלו רמז לו ללכת לרופא לאחר תקופה בה סבל משיעול טורדני ויבש וירד במשקל בלי לעשות דיאטה. מכאן חייו עברו טלטלה עצומה שעד היום מלווה אותו ואת משפחתו. יוסי אובחן כחולה בסרטן ריאה בשלב מתקדם, שלב שלא ניתן לנתחו ולהסיר את הגידול.

יוסי עבר בהמלצת האונקולוג את בדיקת הדם החדשנית גארדנט 360, וזאת כדי לבחון את מידת ההתאמה שלו לטיפול אימונותרפי.

"הבדיקה הזו בעצם הצילה אותי, לא פחות מכך. היא הראתה על התאמה גבוהה לטיפול שכזה ואכן התחלתי באימונותרפיה. התוצאות היממו כבר אחרי 2 טיפולים. חלק מהגרורות פשוט נעלמו ובתוך הריאה הגוש הגדול קטן למחצית מגודלו הקודם.זו הייתה נקודת מפנה בחיי כי מחולה 'לא נתיח' הוחלט לנתח אותי, בשל התכווצות הגידול. וכך היה, נותחתי והגידול הוצא."

לסיפור המלא >

כתבות נוספות בנושא

אין באמור לעיל, במידע או בתשובה כדי להוות בדרך כלשהי, ייעוץ רפואי או אחר כלשהו, המלצה או תחליף לטיפול כלשהו או המלצה למוצר או תכשיר כלשהו. אי לכך, יש לקרוא היטב את עלון המידע הנלווה לכל מוצר ולפנות לרופא לצורך קבלת טיפול או ייעוץ רפואי.

icon-blue-folder

למעבר לכל הכתבות והמאמרים