פריצת דרך טיפולית בסרטן שד

מחקר בינלאומי מקיף קובע: בדיקה שאונקוטסט-טבע משווקת בישראל תאפשר למרבית המאובחנות בסרטן שד – בשלב מוקדם – לוותר על כימותרפיה

פריצת דרך טיפולית בסרטן שד

1 ינו 0001 | זמן קריאה ממוצע: 1 דקות

החלטות הנוגעות לבריאותנו ובריאות היקרים לנו, הן תמיד משמעותיות וחשובות, אך כשאנו או אחד מבני משפחתנו מתמודד עם מחלה קשה כמו סרטן הן כבר הופכות להרות גורל ממש.

 

מחקר פורץ דרך בתחום סרטן השד, שנערך על בסיס בדיקה מתקדמת – אונקוטייפ שד – שמשווקת בישראל אונקוטסט-טבע, קובע כי מרבית המטופלות המתמודדות עם המחלה בשלביה המוקדמים תוכלנה לקבל החלטה בטוחה לוותר על טיפול כימותרפי שעלול להיות בעל תופעת לוואי קשות, ולהסתפק, במרבית המקרים, בטיפולים חלופיים ואגרסיביים פחות.

 

אנו באונקוטסט-טבע מתרגשים וגאים על חשיפת תוצאות מחקר TAILORx – המחקר הגדול והמקיף ביותר שבוצע אי פעם בסרטן שד – בכנס הסרטן החשוב ASCO שנערך בשיקגו.

 

תוצאות המחקר מצביעות ומנחות על שינוי בהתנהלות הטיפולית כלפי חלק ניכר מהחולות שאובחנו עם סרטן שד מוקדם. כך למשל בישראל יוכלו כ-1500 מטופלים בכל שנה "לוותר" על טיפול כימותרפי בו אין, במקרים אלה, כל ערך רפואי, וההיפך מכך.

'אונקוטסט טבע', חלוצת תחום הרפואה המותאמת אישית בישראל, מתמחה בזיהוי גישות חדשניות לאבחון מחלות ממאירות וחיזוי מהלך המחלה, בהתאם לפרופיל הגנטי הייחודי של החולה ותאי הגידול. באמצעות הדיאגנוסטיקה המתקדמת והמהימנה שמבצעת החברה הצוותים הרפואיים יכולים להתאים את הטיפול המדויק והאפקטיבי ביותר עבור המטופלים, ולאפשר להם תקווה, בריאות טובה יותר ואיכות חיים.  

 

לפני 14 שנה החברה השיקה והובילה את הטמעת בדיקת אונקוטייפ שד שלGenomic Health בשוק ישראל. הבדיקה אומצה הן על ידי קופות החולים והרופאים בישראל ונמצאת בשימוש נרחב. למעלה מ-800,000 מטופלים נבדקו וטופלו בהתאם לבדיקה בעולם, מתוכם מעל 16,000 בישראל עד כה. 

 

 

אתם מוזמנים ללחוץ על הלינקים וללמוד עוד על הבשורה הרפואית החשובה.

אונקוטייפ שד

 

אונקוטסט-טבע

 

ידיעות אחרונות – לנצח את הסרטן בלי כימותרפיה

YNET - הבדיקה שעשויה לחסוך מחולות בסרטן השד טיפולי כימותרפיה

ישראל היום – מרבית החולות שמאובחנות עם סרטן שד בשלב מוקדם יכולות "לוותר" על טיפולי כימותרפיה

 

 

אין באמור לעיל, במידע או בתשובה כדי להוות בדרך כלשהי, ייעוץ רפואי או אחר כלשהו, המלצה או תחליף לטיפול כלשהו או המלצה למוצר או תכשיר כלשהו. אי לכך, יש לקרוא היטב את עלון המידע הנלווה לכל מוצר ולפנות לרופא לצורך קבלת טיפול או ייעוץ רפואי.

חדשות נוספות באותו נושא

המהפכה בטיפול בסרטן מתחילה במעבדה | 4 דק׳

ד"ר ליאור שושן גוטמן, מייסדת חברת אונקוטסט-טבע, הביאה לישראל... | 3 דק׳

בבקרים היא במעבדה, בערב מכינה פיצה לילדים: יום בחייה של... | 4 דק׳

המהפכה בטיפול בסרטן מתחילה במעבדה | 4 דק׳

ד"ר ליאור שושן גוטמן, מייסדת חברת אונקוטסט-טבע,... | 3 דק׳

בבקרים היא במעבדה, בערב מכינה פיצה לילדים: יום... | 4 דק׳

המהפכה בטיפול בסרטן... | 4 דק׳

ד"ר ליאור שושן גוטמן,... | 3 דק׳

בבקרים היא במעבדה, בערב... | 4 דק׳

icon-blue-folder

למעבר לכל הכתבות והמאמרים