מתקדמים ל-אופטלגין טיפות חדש

אופטלגין טיפות חדש – שיושק לקראת חורף 2020 – יחליף את המוצר הקיים ויאפשר נוחות שימוש גבוהה יותר – בטעם פירות, בפחות טיפות למנה

זמן קריאה ממוצע: 1 דקות

חברת טבע מתקדמת ל-'אופטלגין טיפות' חדש, אשר יחליף את אופטלגין טיפות הקיים בהרכב ובטעם חדשים.

המוצר החדש יאפשר נוחות שימוש גבוהה יותר למטופלים מאחר ומספר הטיפות למנה יקטן. כל 1 מ"ל של המוצר החדש מכיל 20 טיפות (בהשוואה ל- 25 טיפות במוצר הקודם), כך שלדוגמא למטופל מעל גיל 15 שנים (במשקל 53 ק"ג ומעלה) ידרשו 20-40 טיפות, עד 3 פעמים ביום (במקום 25-50 טיפות עד 3 פעמים ביום במוצר הקודם).

בנוסף לשיפור נוחות הנטילה של התכשיר גם טעמו שודרג וכעת הוא בטעם פירות. התכשיר מכיל 20 מ"ל (במקום 15 מ"ל בתכשיר הישן).

המוצר מיוצר באחד ממפעלי הדגל של טבע בגרמניה, אשר מזה 35 שנה מייצר בין היתר, תכשירים המכילים דיפירון בטיפות (החומר הפעיל באופטלגין) גם לשוק הגרמני.

למידע מלא כולל תופעות לוואי יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש, מכיל דיפירון.

עופרי מלר פרי, מנהלת יחידת תרופות ללא מרשם ומוצרי צריכה של טבע בישראל: "אופטלגין טיפות הוא אחד המוצרים הפופולאריים בקרב משפחת מוצרי אופטלגין המאפשר הקלה מהירה של כאבים בינוניים וחזקים ולהורדת חום גבוה שאינו מגיב לאמצעי טיפול אחרים. החלטנו לתת למטופלים תכשיר משודרג ולשווק אותו בישראל בטעם פירות משודרג ובמינון נוח יותר לשימוש".

optalgin_banner-2.jpg
Optalgin drops magnet doctors-730.jpg


על אופטלגין של טבע

אופטלגין הינו אחד מהתכשירים הנמכרים בישראל ומיוצר על ידי חברת טבע מזה עשרות שנים. בכל שנה נמכרות מיליוני אריזות ממשפחת מוצרי אופטלגין בישראל. התכשיר מותווה לשיכוך כאבים בינוניים עד חזקים ולהורדת חום גבוה שאינו מגיב לאמצעי טיפול אחרים.

דיפירון משווק בעולם משנת 1922 ובישראל משנת 1985 בסטאטוס של OTC בשם אופטלגין (בצורת קפליות, טבליות וטיפות). קרי, תרופה ללא מרשם היכולה להינתן הן על ידי רופא והן ברכישה ללא מרשם על ידי רוקח. הקפליות מיועדות למבוגרים ולמתבגרים מעל גיל 15 שנים. הטיפות מיועדות להקלה מהירה, וניתנות לשימוש החל מגיל 3 חודשים, על פי המינון המופיע בעלון לצרכן.

אין באמור לעיל, במידע או בתשובה כדי להוות בדרך כלשהי, ייעוץ רפואי או אחר כלשהו, המלצה או תחליף לטיפול כלשהו או המלצה למוצר או תכשיר כלשהו. אי לכך, יש לקרוא היטב את עלון המידע הנלווה לכל מוצר ולפנות לרופא לצורך קבלת טיפול או ייעוץ רפואי.

כתבות נוספות בנושא

למעבר לכל הכתבות והמאמרים