1 ינו 0001

פעילות טבע בתערכות החדשנות "ביומד 2015"

אנו גאים שלקחנו חלק בכנס IATI Biomed 2015, שנערך ב 12-14 במאי 2015 במרכז הכנסים, גני התערוכה, תל אביב

1 ינו 0001 | זמן קריאה ממוצע: 4 דקות

טבע בכנס IATI Biomed 2015


טבע - ארון התרופות הגדול ביותר בעולם!

אנו גאים שלקחנו חלק בכנס IATI Biomed 2015, שנערך ב 12-14 במאי 2015 במרכז הכנסים, גני התערוכה, תל אביב.

כחברת תרופות גלובלית המספקת פתרונות בריאות ממוקדי-מטופל באיכות גבוהה למיליוני מטופלים מדי יום, אנחנו מקווים שנהניתם מההרצאות בנושא שיתופי הפעולה בתחום ההיי-טק ומדעי החיים בישראל, ולמדתם אודות תכניות טבע בהווה ובעתיד.

עיקרי פעילות טבע בכנס:

  • מר ארז ויגודמן, נשיא ומנכ"ל טבע, פתח את הכנס בהרצאה אשר התקיימה ביום שלישי, 12 במאי בשעה 10:00
  • ביתן חברת טבע בכנס הציע מגוון פעילויות מרתקות:
    • TevaTalks - מבקרים בכנס הוזמנו לצפות בהרצאות קצרות בנות 10 דקות מפי מנהלים ומדענים ראשיים בטבע, וכן מפי שותפי מחקר ומובילי דעה
    • נערכו פגישות קבוצתיות ופגישות בארבע עיניים עם נציגים מהיחידות העסקיות השונות של טבע, ביניהן יחידת המחקר והפיתוח הגלובלי, חטיבת פיתוח עסקים, משאבי אנוש, קבוצת טבע ישראל ו- PGT (שיתוף הפעולה של טבע חברת Procter & Gamble)
    • מפגשי היכרות - שיחות לא פורמליות עם נציגי טבע מקשת רחבה של פונקציות עסקיות, וכן עם דמויות מובילות בענף שנתנו הרצאה ב TevaTalks שלנו


ארז ויגודמן, נשיא ומנכ"ל טבע.
הרצאה מרכזית - Winning in the Age of Revolution
ביתן טבע - פעילויות וראיונותלתמונות מביתן טבע הקליקו 
כאן


מדברים על טבע - TevaTalks

 

 

מספרים את הסיפור שלנו


אנחנו מקווים שנהניתם מההרצאות הקצרות והמרתקות (כ-10 דקות) מפי מנהלים בכירים בטבע ודמויות מובילות בענף, והייתה לכם הזדמנות להציג שאלות, להיפגש עם המרצים, לדון בהצעות ולהעלות רעיונות במשותף.


אם לא הגעת להרצאות, יש לך אפשרות לצפות בהן:

 

מעוניינים להמשיך את השיחה?


אנחנו מעוניינים לשמוע ממך.


באם השתתפת ב-TevaTalks, פגשת את המדענים של טבע, או יש לך רעיון, שאלה ורוצה ליצור אתנו קשר, למידע אודות הזדמנויות לשיתוף פעולה ועל מה אנחנו מחפשים וכן ליצירת קשר, יש להקליק כאן

 

הרשת הלאומית למצוינות של טבע (NNE)


אודות ה-NNE


הרשת למצוינות בחקר מדעי המוח (National Network of Excellence in Neuroscience – NNE) הוקמה על ידי טבע במטרה לקדם את המחקר בתחום מדעי המוח. הרשת יוצרת מסגרת משותפת לפעילות של טובי החוקרים בתחום מדעי המוח מקשת רחבה של מוסדות אקדמיה ומרכזים רפואיים בישראל. שיתוף הפעולה לא רק מאגד את החוקרים אלא גם מאפשר ממשקי עבודה עם מומחים לפיתוח תרופות מטבע. מומחים אלה יספקו תמיכה לחוקרים באוניברסיטאות על מנת להגדיל את הפוטנציאל לתרגום המחקר שלהם הלכה למעשה, מן המעבדה אל המרפאה.


ישראל נחשבת לאחת המדינות המובילות בחקר מדעי המוח בעולם ומספר הפרסומים המדעיים של חוקרים ישראלים בתחום הוא מהגבוהים בעולם. לאקדמיה הישראלית הישגים מוכחים בגילוי תרופות שהשפיעו על חייהם של חולים רבים, לרבות קופקסון ואזילקט.


שיתוף הפעולה של NNE מיועד לרתום את המומחיות של קהילה הפועלת ב-10 מהאוניברסיטאות ובתי החולים האוניברסיטאיים המובילים בישראל.


רשת ה-NNE תומכת בתוכניות מחקר פורצות דרך בתחום מדעי המוח, מעניקה מלגות לתלמידים לתואר דוקטורט ולחוקרי פוסט-דוקטורט. בעתיד גם תתמוך ברכישת תשתית טכנולוגית שתקדם את המחקר בתחומים הללו. הרשת מאורגנת ע"י חטיבת המחקר והפיתוח הגלובלי של טבע, בהובלתו של פרופ' מייקל היידן. רשימת הפרויקטים והמלגות שאושרו השנה במסגרת ה-NNE כוללת כ-50 חוקרים ומדענים מבטיחים.


התוצאות של שיתוף הפעולה כבר זוכות לתשומת לב עולמית, וההתקדמות במחקר שהושגה הודות ליוזמת ה-NNE כבר הביאה לפרסום מספר רב של מאמרים בכתבי עת מדעיים מובילים.

TevaTalk בכנס ביומד

מבקרים בביתן טבע בכנס ביומד בתל אביב צפו במגוון הרצאות מרתקות ומעוררות מחשבה בנות 10 דקות של TevaTalk.


הרצאות TevaTalk הן קצרות, תמציתיות וישירות (בדומה להרצאות TED).


סטודנטים עטורי פרסים, ביחד עם הדמויות הבולטות והמשפיעות ביותר בקהילת המחקר הישראלית בתחום מדעי המוח, הופיעו על הבמה ושתפו את הקהל בתובנות חדשניות ובהתקדמות המרשימה שהושגה לאחרונה במחקר בתחום.


בנוסף, מנהלים בכירים ודמויות מפתח העבירו מצגות על החידושים בענף הביומד, עתיד המחקר והפיתוח בתחום הפארמה, פריצות דרך טכנולוגיות, עתיד המשק הישראלי ועוד!


מחזור חדש של יוזמת NNE:
 11 פרויקטים חדשים ומבטיחים של מחקר זכו למימון


מאז שנוסדה התכנית ב-2012, המדענים של NNE השיגו התקדמות רבה. מחקרים בעלי פוטנציאל רב התמקדו במחלות קשות כגון אלצהיימר, טרשת נפוצה, ALS, מחלת הנטינגטון ופרקינסון.


התמיכה במאמצים אלה נמשכת, כאשר לאחרונה הוכרזו מקבלי המענקים של NNE לשנת 2015. בעקבות סדרה של בחינות והערכות קפדניות, טבע שמחה לקדם בברכה את המחזור החדש של מקבלי המענקים והמנחים שלהם, המצטרפים לקהילת המדענים של NNE.


מחזור NNE החדש כולל 11 חברי אקדמיה בעלי הישגים יוצאי דופן העובדים על פוסט דוקטורט ודוקטורנטים ממוסדות אקדמיים ומרכזים רפואיים מובילים.


היוזמה לגילוי אסטרטגיות טיפוליות חדשות, שטבע מנהלת במשותף עם חוקרים מובילים באקדמיה, מסתמנת כבעלת פוטנציאל עצום להאצת תגליות מדעיות במאמץ להתגבר על האתגרים הסבוכים הנובעים ממחלות ניווניות של מערכת העצבים המרכזית.


מידע נוסף:

 

הרצאות קבוצת ה NNE2013
הרצאות קבוצת ה NNE2014
פרסום פעילויות ה NNE

 

כתבות נוספות בנושא

icon-blue-folder

למעבר לכל הכתבות והמאמרים