1 ינו 2018

אתרי טבע ירושלים

מפעל הטבליות בירושלים ע"ש אלי הורביץ, המפעל הרב-תחומי בירושלים

1 ינו 0001 | זמן קריאה ממוצע: 2 דקות

מפעל הטבליות בירושלים ע"ש אלי הורביץ

מפעל היצור הצעיר ביותר של טבע בישראל, אחד מתוך שני מפעלי טבע בירושלים, המעסיק למעלה מ-700 עובדים ממגוון רחב של סוגי האוכלוסיות בירושלים.

 

מפעל הטבליות בירושלים ע"ש אלי הורביץ הוא מפעל היצור הצעיר ביותר של טבע צעיר. צעיר ממנו רק מפעל טבע הוקם בצ'כיה בעיר Opava). המפעל מאושר ע"י ה-FDA (רשות המזון והתרופות האמריקאית), משרד הבריאות הישראלי ורשות הבריאות האירופאית.

בשיא פעילותו עתיד המפעל לייצר בקצב של 12 מיליארד טבליות בשנה רוב רובו לשוק ארה"ב, השאר לאירופה, ישראל וקנדה.
במפעל הטבליות מייצרים מוצרים בשיטת "הייצור היבש" ובין תוצריו נמנים: טבליות, כמוסות ואבקות (להבדיל ממשחות, סירופים או תרסיסים בהם המוצר מיוצר בטכנולוגיות ייצור רטוב או חצי מוצק).

במפעל כ-720 עובדים, מתוכם כ-420 עובדי יצור ואריזה, העובדים במחלקות יעודיות: יצור, אריזה, הנדסת מפעל, לוגיסטיקה ומחסנים, שרשרת אספקה, מעבדה אנליטית, הבטחת איכות, משק, תכנון ובקרה, פיתוח תהליכים(TSA) ומשאבי אנוש.

צור קשר

טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ
מפעל הטבליות בירושלים ע"ש אלי הורביץ    
קריית המדע 20 , הר החוצבים ירושלים
טלפון: 02-9411411

 

 

המפעל הרב-תחומי בירושלים

הותיק מבין מפעלי טבע בישראל, האתר הראשון שהוקם במתחם אזור תעשיה הר החוצבים. מעסיק כ-400 עובדים האחראים על יצור ואריזה של מאות מוצרים המשווקים ביותר מ-50 מדינות שונות ברחבי העולם.

 

המפעל הרב תחומי בירושלים (לשעבר מפעל הנוזלים) נוסד בשנת 1935 בבית וגן היה המפעל הראשון בארץ שנשא את השם "טבע". בשנת 1975 היה המפעל הראשון שהוקם במתחם אזור תעשיה הר החוצבים בירושלים בו הוא פועל ומייצר גם היום. במהלך השנים יוצרו במפעל תרופות בטכנולוגיות שונות ומגוונות בהן: משחות, פתילות, סירופים, טיפות, אנטיביוטיקה מסוג צפאלוספורינים (צפא), מוצרים וטרינריים, אריזת טבליות וכד'.


המפעל נמצא בתהליך של התחדשות וצמיחה שממקמת אותו בחזית הטכנולוגיה ומייצר תכשירים ייחודיים עבור פרויקטים בשלבי מחקר ופיתוח כמו גם לקראת השקות לשווקים רבים.


במפעל מעבדת יציבות, המעסיקה כ-70 עובדים ונותנת שירות לכלל מפעלי הפארמה של טבע בישראל. 
מעבדת היציבות, מהווה מרכז מצוינות בטבע בנושא בדיקת יציבות התכשירים לאורך זמן. במעבדה מבצעים בדיקות יציבות לתכשירים הנמצאים בעיצומו של תהליך הפיתוח, כמו גם לתכשירים משווקים.

צור קשר

טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ
המפעל הרב-תחומי בירושלים
ת.ד. 1142, ירושלים 91010
טלפון: 02-5892811
פקס: 02-5814345

 

 

icon-blue-folder

למעבר לעמוד טבע בישראל