תומכים בישראל ועומדים לימינה: הצהרת טבע בנוגע להתקפות על מדינת ישראל ואזרחיה

התקפות הטרור הזוועתיות, האכזריות וחסרות התקדים על מדינת ישראל, אזרחיה ותושביה – כולל נשים וילדים – הותירו אותנו, יחד עם כל בית בישראל, המומים וכואבים.

ריצ'רד פרנסיס, מנכ"ל ונשיא טבע -תומכים בישראל ועומדים לימינה

תומכים בישראל ועומדים לימינה
הצהרת טבע בנוגע להתקפות על מדינת ישראל ואזרחיה

 

כחברה ישראלית-גלובלית, אנו מגנים בכל לשון את המתקפה המחרידה והנפשעת הזו, שיש להוקיעה מכל וכול, ובכל מקום. טבע תומכת בישראל ומתייצבת לימינה בתקופה זו של משבר, אובדן וריבוי אתגרים ביטחוניים, חברתיים ואישיים חריגים.

כעת אנו מתמקדים בהענקת סיוע ותמיכה לעובדים ולעובדות שלנו בישראל ובני משפחותיהם, בדאגה לשלומם ורווחתם, תוך מעקב קרוב אחר כל ההתפתחויות, והבטחת ההמשכיות העסקית, כדי שנוכל לוודא שהתרופות שלנו ממשיכות להיות מסופקות למיליוני המטופלים שלנו ברחבי העולם, ובישראל בפרט, שסומכים עלינו.

לצד המשכיות הפעילות העסקית – ואף הגדלה משמעותית, בעת חירום זו, של היקף אספקת התרופות לבתי החולים, בתי המרקחת והמטופלים בישראל – טבע, עובדיה ועובדותיה משקיעים מאמצים אדירים לא רק לספק תרופות בכל רחבי הארץ, אלא אף לסייע אקטיבית בגיוס והעברת תרומות כספיות ותרומות מוצרים נדרשים כחלק מסיוע ותמיכה הומניטריים נרחבים בישראל לכל נפגעי מתקפת הטרור והמלחמה.

אודות טבע: טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ מפתחת ומייצרת תרופות לשיפור חייהם של אנשים כבר למעלה ממאה שנה. אנו מובילים עולמיים בתרופות גנריות וחדשניות עם פורטפוליו המורכב מלמעלה מ-3,500 מוצרים, במרבית התחומים הטיפוליים.

כ-200 מיליון אנשים ברחבי העולם נוטלים, מדי יום, את אחת מתרופותיה של טבע, ואנו משרתים אותם באמצעות אחת מרשתות האספקה הגדולות והמורכבות בתעשיית התרופות. לצד המובילות שלנו בתחום הגנרי, יש לנו יכולות משמעותיות במחקר ופיתוח חדשני ובתפעול התומכים בפורטפוליו ההולך וגדל של מוצרים חדשניים וביו-פרמצבטיים.

שתפו מאמר זה


למעבר לכל הכתבות והמאמרים

הקליקו כאן