טופס הגשת בקשה לתמיכה

*מתנצלים, אבל עקב המצב טופס הגשת בקשה לתמיכה סגור כעת*

מלחמת חרבות ברזל והמצב בישראל לאחר מתקפת הטרור הנוראית, הביאו אותנו בטבע למקד את תמיכתנו בתמיכה בטיפול במצב ובזה אנו משקיעים את מלוא משאבנו.

חברת טבע הוקמה בישראל לפני למעלה מ-120 שנה, ומחויבותה לחברה הישראלית עמוקה וארוכת שנים.

אנו בחברת טבע, מהחברות הגנריות הגדולות והמובילות בעולם, מספקים תרופות איכותיות ומתקדמות בכמעט כל תחום רפואי. אנו גאים בייעודנו לשפר את חיי האנשים, ומידי יום, אנו מנגישים תרופות וטיפולים עבור כ-200 מיליון מטופלים ברחבי העולם. עבורנו, אין משימה חשובה מזו.

אנו רואים בהשקעה בקהילה נדבך חשוב ומרכזי במכלול פעילותנו העסקית. כחברת תרופות משפיעה ומובילה נושאי חברה, סביבה וממשל תאגידי (ESG - Environmental, Social and Governance) הם חלק בלתי נפרד מהאסטרטגיה העסקית שלנו. כפועל יוצא בחרנו למקד את פעילותנו בקהילה בישראל בתחומי בריאות והנגשת תרופות, גיוון והכללה וקיימות סביבתית. כל זאת תוך שיתוף פעולה עם ארגוני החברה האזרחית הרלוונטיים, ובהתאם למדיניות התרומות הגלובאלית שלנו.

אנו מזמינים אתכם לקרוא את אסטרטגיית ה-ESG הגלובאלית שלנו:

https://www.tevapharm.com/our-impact/esg-progress-report/ כדי לבחון את מידת התאמתה לפעילות הארגון שלכם והתוכנית בגינה מוגשת הבקשה לתרומה. במידה וקיימת ההתאמה הנדרשת – הנכם מוזמנים ומוזמנות להגיש את הבקשה בטופס הייעודי.

אנא שימו לב:

  • התרומות שלנו אינן מיועדות לרכישת ציוד ו/או בניית תשתיות
  • התרומות שלנו אינן מיועדות לבתי חולים ו/או למוסדות ציבוריים
  • אנו נבחן את בקשתכם וניצור עמכם קשר במידה והבקשה תימצא מתאימה. יודגש, כי אין בעצם הגשת בקשה זו כדי להבטיח את תמיכת טבע.

כל ארגון רשום יכול להגיש בקשת תמיכה שנתית אחת.

בהצלחה!