זו לא עוד חברה. זו לא עוד עבודה.

בזכות היכולות והכישרון, החדשנות והיצירתיות, הנחישות והמסירות של עובדי טבע בארץ ובעולם פותחו, ייוצרו והושקו אלפי תרופות גנריות שמנגישות ליותר ויותר אנשים טיפולים חדשניים לצד תרופות פורצות דרך המשפרות את חייהם של המטופלים.

הצטרפו לחברת התרופות מהמובילות בעולם

לחצו כאן

לעבוד בטבע

טבע היא חברת התרופות הגנריות הגדולה בעולם. כ- 43,000 איש עובדים עבורה ב-60 מדינות, כ-5,000 מהם רק בישראל. 

תהליך הגיוס

הצלחתנו בטבע נובעת מההון האנושי. טבע מחויבת לגיוס האנשים המתאימים ביותר לצרכי הארגון, בתחומים שונים ובתפקידים שונים, כדי להצליח במשימתנו לאפשר ללקוחותינו ימים טובים יותר.

קראו עוד תהליך הגיוס

לבנות קריירה בטבע

אנחנו, בטבע עושים הכל כדי שתוכלו לפתח לעצמכם קריירה מעניינת, להתקדם ולצמוח בהתאם ליכולותיכם, לכישוריכם ולשאיפותיכם. פיתוח קריירה היא, בעינינו, אחריות משותפת של המנהלים והעובדים כאחד.

קראו עוד לבנות קריירה בטבע

גיוון תעסוקתי בטבע

אנחנו, בטבע, פועלים בכל רגע ובכל דרך לשיפור איכות החיים של המטופלים שלנו ומחויבים באחריות חברתית לציבור כולו. לכן, אנחנו מקדמים גיוון תעסוקתי (Diversity). אנחנו מאמינים שהון אנושי מגוון, אשר משקף את האוכלוסייה על כל מרכיביה ומגזריה, מסייע לנו "לאפשר ימים טובים יותר" ליותר אנשים וקהילות ברחבי העולם.

קראו עוד גיוון תעסוקתי בטבע

לעבוד בטבע

ייעוד שלנו וההבטחה שלנו , בטבע, הם: " לאפשר ימים טובים יותר". אלה הן לא רק מילים עבורנו, אלא באמת מה שמניע אותנו. מדי יום אנחנו מחוללים שינוי בחייהם של מיליוני אנשים ברחבי העולם. השינוי הזה וההזדמנות לשפר את בריאותם ולאפשר להם להרגיש טוב יותר, מלווים כל אחד מאתנו ומורגשים מאוד באווירה ובמוטיבציה של האנשים שלנו.

קראו עוד לעבוד בטבע

האנשים של טבע

אלכס קומפנייץ

חוקרת במו"פ האנליטי, חטיבת הכימיה TAPI ישראל

בתפקידי אני לוקחת חלק פעיל ומשמעותי במסע הפיתוח של החומרים הפעילים - הליבה של כל תרופה - בתחום של תרופות גנריות. תוצרי העבודה שלי מאפשרים ויאפשרו גם בעתיד לרבבות חולים על פני הגלובוס נגישות לתרופות מתקדמות וחיים טובים יותר.

גליה אטלי

מנהלת מוצר ב- TAPI

תפקידי כמנהלת מוצר בחטיבה הכימית (TAPI) הינו בעל משמעות רבה. עליי להכיר לעומק כל מוצר וחומר פעיל (API) שאנחנו מייצרים, להכין אסטרטגיות מוצר ולהעביר את הידע בצורה פשוטה ונהירה להנהלה הבכירה ולמנהלי הלקוחות על מנת שידעו להסביר את איכויות ויתרונות מוצרינו תוך התחשבות בלקוח ובצרכיו המיוחדים כדי שיוכלו לספק מענה אופטימלי למטופלים ולמחלותיהם.

איגור שטיינברג

שרשרת אספקה שווקים מתפתחים, תפעול ישראל, אסיה ו-Respiratory

המחויבות שלנו לבניית שרשרת אספקה אמינה, רציפה ויעילה בעשרות שווקים ומפעלים מסביב לעולם מנגישה למיליוני המטופלים שלנו את ארון התרופות המגוון והטוב ביותר בעולם  שטבע מציעה כיום.

תמי גשר

עובדת במחלקת הנדסת אריזה, אחראית על ניהול מעקב אחר השינויים הגרפיים של חומרי אריזה מודפסים עבור כל ה...

גאה להיות חלק מצוות שאחראי לכך שהחולים והמטופלים שלנו יקבלו את אריזות התרופות המשמעותיות לשיפור בריאותם בהתאם לכל הדרישות הרגולטוריות והמפעליות.

זיוות הרשקו

מעצבת גרפית בהנדסת אריזה בטבע כפר סבא

כשאני מעצבת גרפיקה חדשה, תמיד עומדת לנגד עיניי הנגשת המידע הדרוש לבריאות המטופל. 
כך גם המטופל בעל מוגבלות חושית ראיה/תחושה/תנועה יכול להיות בטוח שצרך את התרופה הנכונה במינון הנכון.

בת חן אלבז-דרורי

שירות לקוחות TAPI ישראל

אני גאה להיות חלק ממחלקת שירות הלקוחות של TAPI – חטיבת הכימיה בטבע המייצרת חומרים פעילים לתרופות, אשר שמה את הלקוח במרכז ומעניקה לו שירות ברמה גבוהה.
בכל פעם שאני מקבלת פידבק חיובי בסקרים זה נותן לי מוטיבציה וסיפוק מעבודתי, תחושת אחריות וגאווה על כך שסייעתי לשיפור בריאותם של המטופלים.

זיו לקאו

ראש-צוות אריזה סטרילית

אין מילים שיכולות לתאר את תחושת השליחות והאחריות שאני מרגיש בכל יום שאני מגיע לעבודה. שילוב מנצח בין התפתחות אישית ומקצועית לבין חיבור  למוצרים ולתרופות שאנו מיצרים מעניק לי  סיפוק ומשמעות. הצוות שלי ואני שמחים לעבוד בצורה מיטבית יום יום לטובת המטופלים שלנו.

עדי חפץ שלום

מנהלת מוצר וצוות הפרעת קשב, שוהם

בכל פעם שרופא מעדכן אותי בסיפור הצלחה של מטופל העושה שימוש בתרופה שלנו, ובהשפעה החיובית שהטיפול שלנו מעניק לו, למשפחתו ולסביבתו, אני חשה סיפוק עצום. בתחום של הפרעת קשב וריכוז (ADHD) הצלחה טיפולית מייצרת אדוות נוספות, בין היתר, בפן החברתי, הלימודי והפסיכולוגי. אנו מאפשרים למטופלים – ובפרט לצעירים שבהם – לשקם את הערכתם העצמית שנפגעה לא פעם בדרך ולהעניק להם תחושת מסוגלות והעצמה.