היכרות עם הבניין ודרכי ההגעה

לעמוד הבית

הכניסה הרגלית לבניין המטה החדש נמצאת ברח' דבורה הנביאה 124, רמת החייל, תל אביב, בסמוך לכניסה לקריית עתידים.

מגיעים ברכב?

  • לרשותכם חניון בן 3 מפלסים, עם מערכת בקרה והכוונה שמעדכנת על זמינות מקומות החניה. המערכת תכווין אתכם למקומות הפנויים בחניון. 

  • לחניון 2 כניסות המצולמות 24/7: מרחוב ראול ולנברג 32, ומרחוב דבורה הנביאה 124. (מטרת התקנת המצלמות היא לצרכי בטיחות, ביטחון ושמירה על נהלי החברה. בסמיכות לאזור המצולם יוצב שילוט, ותיעוד יבוצע בהתאם לנהלי החברה). 

  • מקומות החניה ברחבי החניון מתאימים לרכב פרטי רגיל, רכב חשמלי, אופנועים, אופניים, אופניים חשמליים וקורקינטים - כולל עמדות הטענה מתאימות. 

מערכת הכניסה האוטומטית בחניון, תזהה את לוחית הרישוי של רכבכם - לכניסה מהירה וללא עיכובים מיותרים. במידה וטרם מילאתם טופס בקשת רישום היתר כניסה לרכב פרטי במטה החדש בתל אביב יש למלאו בקישור זה – אין צורך להגדיר רכבי ליסינג של טבע.

אפשרות לסיום מוקדם של ההתקשרות עם חברת הליסינג, ללא תשלום קנס

בימים אלה אנו משלימים את המעבר של מטה ההנהלה לאתר החדש ברמת החייל, מעבר שבו בחרנו לקדם מודעות לסביבה ירוקה: צמצום שטחי אחסון פיזי ומעבר לאחסון וירטואלי, מערכות חכמות של מיזוג אוויר ועוד. כחלק מגישה זו, אנו מציעים כעת לעובדים שיש ברשותם רכב ליסינג של טבע, ושהמעבר לתל אביב פתח בפניהם אפשרויות התניידות חדשות (ובתקווה - גם ירוקות!) את האפשרות לסיים את ההתקשרות עם חברת הליסינג באופן הבא:

החל ב-1 בדצמבר 2020 ועד 31 במאי 2021 נפתח חלון הזדמנויות שמאפשר יציאה מחוזה הליסינג ללא תשלום קנס.

המעוניינים בכך מתבקשים ליצור קשר עם זוהר שמחי, Zohar.Simchi@teva.co.il

שימו לב: המחזירים את הרכב עקב המעבר לא ישלמו אמנם את קנס היציאה, אך אם יבקשו בעתיד לחזור ולהצטרף מחדש להסדר הליסינג, לא יוכלו לקבל רכב חדש אלא רק רכב מהמאגר במשך שנתיים מיום ההחזרה.

מגיעים בתחבורה ציבורית?

אוטובוס - מסוף אוטובוסים ממוקם ממש בסמוך לבניין המטה וקווי אוטובוס רבים מגיעים לאזור. ניתן כמובן להתעדכן באפליקציות השונות. כדי לתכנן את המסלול המתאים עבורכם לחצו כאן לדף באתר moovit, וקבלו פירוט מלא על התחנות הקרובות וקווי הנסיעה בהם תוכלו להיעזר. 
רכבת - שתי תחנות הרכבת הקרובות הן תחנת בני ברק ותחנת תל אביב האוניברסיטה, מהן יוצאים קווי אוטובוס שונים בתדירות גבוהה. לאתר רכבת ישראל לחצו כאן

תמונה של הדמיה של המטה החדש

החלטתם לנצל את ההזדמנות ולהפעיל את הגוף בדרך אל העבודה? כל הכבוד!

לרשותכם עומדות מקלחות, שיאפשרו לכם להתרענן לאחר הפעילות הספורטיבית. (מלתחות הגברים בקומה מינוס 2 ומלתחות הנשים בקומה מינוס 1 בקומות החניון).

עובדים הזקוקים לאחסון ציוד אישי במהלך יום העבודה בלבד, יוכלו להשתמש בתאי האחסון (לוקרים) בקומות 1-, 2- ו-3-.

למידע המקיף בנושא השימוש בלוקרים >>

נותר רק לתכנן

זה הזמן לתכנן את דרך ההגעה שלכם, ולחסוך לחץ מיותר ביום הראשון במטה החדש.

נתראה!


למידע נוסף על סביבת רמת החייל

For English Click here (Available on Desktop only)

הקישורים לאתרים חיצוניים נועדו להעניק לכם גישה מהירה למידע. אין בתוכן לעיל להוות ייעוץ, ואין להסתמך על התוכן ללא ייעוץ מתאים. המידע הוא כללי ועלול לא לשקף באופן מלא ו/או עדכני את מסלולי ההגעה למטה החדש. טבע תפעל לעדכן את המידע המוצג באתר זה ככל שהעדכונים יובאו לידיעתה.

במידה ומצאת כי התוכן ו/או חלק ממנו אינו מדויק או מטעה, אנא צרו איתנו קשר ואנו נתקן את הדף במהירה.