עבודה לצד הקורונה

לעמוד הבית

כך נעבוד בימי הקורונה

בריאות העובדים היא בראש מעייננו, ולכן השקענו מאמצים רבים בתכנון סביבת עבודה בטוחה ונעימה עבור כולנו גם בימי הקורונה.

כיצד נוודא שגרת עבודה בטוחה?

כדי להבטיח זאת, נמשיך לשלב ככל שיידרש עבודה מהמשרד ומהבית. המגיעים למשרדים יגיעו על פי מתווה קפסולות מבוססות מיקום וימים קבועים שיאפשרו את הריווח הנדרש. קפסולות העבודה יהיו אחידות לכל עובדי המטה, ומבוססות על מקומות הישיבה.
קפסולות אלה יבטיחו מרחק של 2 מטרים לפחות בין עובד לעובד, ויחד עם המחיצות השקופות שהותקנו בין העמדות - יאפשרו עבודה בעמדה האישית בישיבה ללא צורך במסכה.
חשוב! הקפסולה כאמור נבחרה על פי מקום הישיבה כדי להבטיח את בריאות כולנו, לוודא שאנו עומדים בתקנות משרד הבריאות ואף מעבר להן, וכי במקרה של צורך בבידוד, ניתן יהיה לקיים חקר אפידמיולוגי מדויק.
לא ניתן לשנות קפסולה ולא להחליף מקומות ישיבה בשלב זה.

איך נתנהל בבניין?

בחללים הפתוחים נדרש כמו תמיד לעטות מסיכה כדי לשמור עלינו ועל חברינו לעבודה וכמובן להקפיד על חיטוי ושטיפת ידיים. עמדות החיטוי זמינות עבורנו במקומות רבים.

בכניסה לבניין, בכל אחת מעמדות הכניסה תוצב עמדת בדיקת חום עצמאית אוטומטית כדי לוודא שאנו נכנסים רק כאשר חומנו נמוך מ- 38 מעלות.

המעליות הרחבות בבניין, מאפשרות בשגרה תפוסה של 16 עובדים, ועל פי הנחיות משרד הבריאות מחצית ממספר זה. אנחנו בחרנו להחמיר ונאפשר לעד 4 עובדים להכנס למעלית. עמדת חיטוי תוצב בכל כניסה ויציאה ממעלית. 

מרכז השירות לעובד יעמוד לרשותנו ויפעל תוך הקפדה על הריווח הנדרש ועטיית מסיכות במרחב הציבורי. 

מערכת מיזוג אוויר חדשנית מחליפה אוויר בתדירות גבוהה ומונעת כליאת אוויר.

השירותים בבניין מאובזרים במתקנים ללא מגע יד.

איך נתנהל במתחמי העבודה?

אנו מקפידים לעמוד בהנחיות לימי הקורונה של הגורמים המוסמכים ולעיתים אף מעבר לכך - על ידי מעבר בקבוצות קטנות, התאמת סביבת עבודה, וניהול הנוכחות באתר באמצעות עבודה מהבית.

אזורי העבודה מחולקים למתחמים נפרדים (15-25 עמדות במתחם).
העבודה תתנהל בריווח או מרחק בטיחותי של שני מטרים בצירוף מחיצות לכל עמדה ותאפשר שהייה ללא מסיכה. 

חדרי הפוקוס והתאים האישים יהיו פתוחים, חדרי הישיבות יפתחו ויאפשרו שהות של עד 2 עובדים בריחוק הנדרש. הנושא אף יבחן מחדש עם הכניסה לבניין ויעודכן בהתאם לצורך.

עמדות חיטוי מוצבות בכל רחבי הבניין, וצוותי הניקיון יפעלו ללא הרף לשמירה על החללים ציבוריים נקיים.

חדרי הישיבות - בכדי להמשיך ולהבטיח סביבת עבודה בריאה ובטוחה לצד המעבר לחלל עבודה משותף, נאפשר שימוש מוגבל בחדרי הישיבות תוך שמירה על הנחיות מחמירות. מעבר לשמירת מרחק בטוח של 2 מטר, נקבע מפתח מחמיר על פיו מחושב מספר הנוכחים המירבי האפשרי בכל חדר, על פי גודלו, ובכל מקרה לא יותר מ- 6 משתתפים בחדר ישיבות.

למידע נוסף בנוגע לחדרי הישיבות >>

איך יוגשו הארוחות?

הארוחות יוגשו תוך הקפדה על כללי הבטיחות הנדרשים והאכילה תתאפשר בחללים המותרים בריווח הנדרש - בחדר האוכל הבשרי, בקפיטריה החלבית, במטבחון הקומתי או במרפסת הגג בריווח הנדרש בצירוף מחיצות במקומות שיאפשרו זאת. ניתן יהיה לאסוף ארוחות ארוזות.

אחריות אישית

המפתח לעבודה בטוחה הוא האחריות האישית של כולנו!

אנא הימנעו מלהגיע חולים לעבודה - אם יש ספק, עיבדו מהבית.

אנחנו עוקבים בדריכות אחרי מצב הקורונה ובוחנים ומעדכנים באופן תמידי את ההנחיות לעבודה.

For English Click here (Available on Desktop only)

corona-1000.jpg

רוצים להישאר מעודכנים?

מוזמנים להתעדכן ישירות באתר משרד הבריאות  בהנחיות המעודכנות ביותר.


זכרו כי הקישורים לאתרים חיצוניים נועדו להעניק לכם גישה מהירה למידע. אין בתוכן לעיל להוות מקור משפטי, ואין להסתמך על התוכן ללא ייעוץ מתאים.