אפרת פריימן

עורכת דין, אם לשלושה, חיה בתל אביב

קצת על עצמי

נולדתי בשנות ה-60 בירושלים, ילדה ירושלמית מבית דתי ולכן למדתי בתיכון "פלך", בית ספר דתי בעל ערכים דמוקרטיים ופמיניסטיים תחת ניהולה של כלת פרס ישראל, אליס שלוי, תבדל"א.  אחר כך עברתי להתגורר בניו יורק שם למדתי לתואר ראשון ושני וחזרתי ללמוד לימודי משפטים בארץ. אני אמא לשלושה ילדים בוגרים ומתמחה בדיני משפחה ו"משפט הזקנה" (Elder Law). בין השאר אני נותנת שירותי ייעוץ, גישור ויישוב סכסוכים בין דוריים בתחום הזקנה והאפוטרופסות. כאשר אני מתבקשת, אני מספקת, בהתנדבות, גם ייעוץ וייצוג לאנשים אשר מונה להם אפוטרופוס, מטעם רשויות הרווחה בעיריית תל-אביב. מאז ומעולם הייתי מעורבת בפעילות חברתית מתוך אמונה בערכים סוציאליסטיים ובכוחם של שוויון וסולידריות להביא לחברה טובה יותר.

קצת עליי כעורכת דין

במקצועי אני עורכת דין עם התמחות בזכויות "מיעוטים לא סטטיסטיים".  בעבר, בעיקר זכויות נשים, וכיום התמחות בגיל הזיקנה. למדתי בניו יורק ב- Eugene Lang College לתואר ראשון , וב- New School for Social Research  , לתואר שני בלימודי מגדר וסוציולוגיה. לאחר שובי לישראל סיימתי לימודי משפטים בביה"ס למשפטים של המכללה למנהל – המסלול האקדמי. את רישיון עריכת הדין קיבלתי במאי 1999.

עבדתי כמתמחה בלשכה המשפטית ב"נעמת" בדיני משפחה ועבודה ולאחר מכן המשכתי לעבוד שם כעורכת דין המתמחה בדיני משפחה, אפוטרופסות וירושה במשך 15 שנה, למעט שנה בה כיהנתי כבא כוחו של היועץ המשפטי במשרד האפוטרופוס הכללי. ב-2014 פתחתי פרקטיקה פרטית לייעוץ, גישור וניסוח הסכמים משפטיים בנושאי משפחה, אפוטרופסות וירושה וייצוג אנשים אשר מונה להם אפוטרופוס. משרדי מטפל כיום גם במיצוי זכויות לניצולי שואה.

למעבר לעמוד אודות

הכתבות של אפרת פריימן

שתפו מאמר זה

משפט מניעתי: הכלים המשפטיים שמסייעים בתכנון

קראו עוד

תעודת הביטוח של בן המשפחה המטפל

קראו עוד

להתכונן מראש: ייפוי כוח מתמשך

קראו עוד

כשליווי משפטי הוא הפתרון הטוב ביותר למשפחה כולה

קראו עוד

ילדה יחידה והטיפול בהורה או בהורים

קראו עוד

חוכמת ההמונים לפעמים מטעה

קראו עוד