תקווה לחולי ALS

טבע ישראל חתמה על הסכם עם חברת Mitsubishi Tanabe היפנית – לשיווק והפצה בישראל של תרופת מקור המעכבת את התקדמות מחלת ה-ALS

תל-אביב, 08 דצמבר 2020, בשורה טיפולית לחולי ה-ALS בישראל. 'טבע ישראל' חתמה לאחרונה על הסכם עם חברת התרופות היפנית Mitsubishi Tanabe שבמסגרתו תחל לשווק ולהפיץ בשוק המקומי את הטיפול האינובטיבי (המקורי) המעכב את התקדמות המחלה הנוירולוגית הקשה והנדירה ALS.

עם השלמת הרישום בישראל, שטבע החלה לקדם מול משרד הבריאות, תיבחן גם הגשה של המוצר לסל הבריאות. בנוסף, טבע מתכוונת לפעול לקבלת האישורים הנדרשים למתן הטיפול גם בבית המטופל.

"בטבע ישראל אנו מחוייבים לשיפור חיי המטופלים והחולים ולהנגשת טיפולים חדשניים, קל וחומר בתחומי הליבה של טבע הכוללים את מחלות מערכת העצבים המרכזית. אנו גאים על שיתוף הפעולה עם ענקית הפארמה היפנית Mitsubishi Tanabe שמסגרתו נשווק לראשונה בישראל טיפול חדשני ל-ALS ממנה סובלים, על פי הערכות משרד הבריאות והעמותות הרלבנטיות, בין 600 –800 חולים בישראל", אמר היום יוסי אופק, מנכ"ל טבע ישראל ואשכול מדינות אוקראינה ודרום אפריקה, "כמו כן, נפעל לאפשר למטופלים שיעדיפו לקבל את הטיפול החדשני בנוחות ביתם".

חברת (Mitsubishi Tanabe Pharma Cooperation (MTPC מפתחת ומשווקת תרופות מקור מזה למעלה מ-300 שנה בתחומים כגון מחלות דלקתיות, מחלות כליה וסוכרת, מחלות מערכת העצבים המרכזית וכן חיסונים. הבחירה של MTPC בטבע ישראל כשותפתה בישראל הינה הבעת אמון ביכולות ובערכי טבע.

מוצר זה מצטרף לפורטפוליו המוצרים האינובטיביים, שמשווקת טבע בישראל בתחום מערכת העצבים המרכזית, בין היתר להפרעות תנועה בהתוויות של מחלת ההנטינגטון ודיסקינזיה מאוחרת; למניעת התקפי מיגרנה ארעית וכרונית, וטיפול בטרשת נפוצה.

שתפו מאמר זה


למעבר לכל הכתבות והמאמרים

הקליקו כאן