תוצאות עסקיות לרבעון הרביעי של 2021 ולשנה המלאה

"בשנה החולפת טבע הוכיחה יציבות עסקית, ייצרה תזרים מזומנים חזק ושיפרה את הרווחיות שלה. בעוד שמגפת הקורונה המשיכה להשפיע על דפוסי צריכת שירותי רפואה, ביקורי רופא ומרשמים חדשים, הצלחנו להמשיך ולייעל את שרשרת האספקה ​​ואת יכולות הייצור שלנו כדי לספק תרופות חיוניות למיליוני המטופלים המסתמכים עלינו ברחבי העולם. שיפרנו את הרווחיות הגולמית והתפעולית שלנו והקטנו את החוב, ואנחנו בדרך להשגת היעדים האסטרטגיים ארוכי הטווח שהגדרנו עד שנת 2023", אמר קאר שולץ, נשיא ומנכ"ל טבע.

עוד ציין שולץ כי "בשנת 2022 אנו צופים שמוצרי הדגל שלנו ®AUSTEDO ו-®AJOVY ימשיכו לצמוח, וכי נמשיך לקדם את פעילות הליבה שלנו באמצעות השקת תרופות גנריות איכותיות ברחבי העולם. כמו כן, אנחנו נרגשים לקראת קבלת אישור ה-FDA הצפוי ל- Risperidone LAI, המהווה טיפול חשוב ומשמעותי לחולים הסובלים מסכיזופרניה."

בנוגע להסדר הפשרה האחרון במסגרת תביעת משככי הכאבים של מדינת טקסס, אמר שולץ, "אני מרוצה מאוד מההסדר אליו הגענו עם מדינת טקסס, המדינה השנייה באוכלוסייתה בארה"ב. הסדר זה לא רק מקרב אותנו לקראת יישוב תביעות משככי הכאבים באופן רחב, הוא גם כולל אספקת תרופות קריטיות החיוניות לפתרון הבעיה. המטרה שלנו נותרה בעינה: להשאיר מאחור את תביעות העבר ולהתמקד בעשייה שלנו לטובת 200 מיליוני המטופלים שאנו משרתים כל יום".

להמחשה גרפית באנגלית, של תוצאות הריבעון לקריאה של ההודעה לעיתונות באנגלית

שתפו מאמר זה


למעבר לכל הכתבות והמאמרים

הקליקו כאן