טבע למען ישראל

ריצ'רד פרנסיס, מנכ"ל ונשיא טבע במרלו"ג בשוהם בשבוע המלחמה הראשון

טבע נרתמת ומתייצבת לימינה של ישראל ומספקת עד פי שלושה יותר תרופות וציוד רפואי מאשר בשגרה, תורמת תרופות, תרכובות מזון, קרם החתלה ומחשבים דרך ארגונים חברתיים

Richard Francis President and CEO

טבע למען ישראל

טבע נרתמת ומתייצבת לימינה של ישראל ומספקת עד פי שלושה יותר תרופות וציוד רפואי מאשר בשגרה, תורמת תרופות, תרכובות מזון, קרם החתלה ומחשבים דרך ארגונים חברתיים

 

טבע, חברת התרופות והבריאות "הלאומית" של ישראל, האחראית על כ-35% מהתרופות במדינת ישראל, מקצה משאבים רבים ועושה כל מאמץ על מנת לתמוך, לחזק, ולסייע בימים קשים אלו לתושבי ותושבות הדרום, חיילי וחיילות צה"ל, נפגעי הטרור, וכמובן אלפי עובדי ועובדות החברה.

כחברת תרופות, המחויבות של טבע בראש ובראשונה היא לפעול לשיפור הבריאות, בשגרה ועל אחת כמה וכמה בעתות חירום. לכן, החל מיומה הראשון של המלחמה בישראל, נרתמו טבע וכל עובדות ועובדי החברה מיד לפעול למען ישראל במסגרת העבודה השוטפת, שהיקפה עלה משמעותית, ובהתנדבות ותמיכה. מתחילת המלחמה, טבע וסלא מספקות ביקוש מוגבר עד פי שלושה של תרופות וציוד רפואי, הנדרש להחלמתם המהירה של הפצועים והפצועות הרבים, לבתי החולים ולבתי המרקחת, כמו גם להצטיידות הציבור נוכח מצב החירום, זאת חרף גיוסי מילואים של עובדי החברה בהיקף לא מבוטל.

פעילות טבע לאזור הדרום הוגברה עקב המצב - רכב סלא באופקים

 

כדי לספק את צרכי ישראל בשעה זו, טבע העבירה תרומות משמעותיות לציוד עבור 'מגן דוד אדום', ולתמיכה בשירותי עמותת נט"ל המעניקה סיוע נפשי לנפגעי טרור ומלחמה. בנוסף, טבע הרחיבה את שיתופי הפעולה ארוכי השנים עם 'פתחון לב' ו'חברים לרפואה' ובאמצעותם תרמנו אלפי יחידות 'נוטרילון' ו'סודוקרם' למשפחות המפונות מהדרום והצפון, כמו גם תרופות וציוד רפואי למרפאות, לכיתות הכוננות ולמתנדבים ברחבי הארץ. לאור הצורך הגובר במחשבים, העבירה טבע, דרך המיזם 'מתחשבים' ועמותת 'שינוע חברתי', מחשבים של של החברה שהוכשרו לשימוש מחדש למשפחות מאזור העוטף.

Amalia Adler-Waxman-Vice President-teva computers donations
תרומת מחשבים באמצעות מיזם מתחשבים - עמליה אדלר-וקסמן, סמנכ"לית בכירה ESG ותקשורת גלובלית, ומשפחה מקיבוץ עלומים שבעוטף עם מחשבי טבע

 

מתחילת המלחמה הוצבו עמדות איסוף לציוד נדרש, כמו ביגוד, מוצרי היגיינה, מוצרי חשמל ועוד, עבור כוחות הביטחון והמשפחות המפונות מעוטף עזה ומהצפון, בכל אחד מחמשת אתרי טבע בישראל. השבוע נאספו על ידי 'פתחון לב' 1.5 טונות ציוד שנתרמו על ידי עובדות ועובדי טבע ונאספו במרכז הלוגיסטי בשוהם, שאף מואר בימים אלה בתאורה חיצונית בצבעי דגל ישראל.

ביחד, למען ישראל - אתר טבע שהם

 

זאת ועוד, עובדי החברה להם מיומנות והכשרה מתאימה, מסייעים במיון ציוד רפואי, וניפוק תרופות בהתאם במסגרת התנדבות בארגון חברים לרפואה. עובדי החברה ממשכים לפעול, לסייע ולתמוך במקומות ההתנדבות הקבועים שלהם, בין היתר עם קשישים, ניצולי שואה ואנשים עם מוגבלויות, עובדים נוספים מתנדבים במסגרות שונות לסיוע לאוכלוסייה ותיקה והתנדבויות נוספות בהתאם לצורך. ההירתמות של אנשי טבע לתמיכה בחברה הישראלית והדאגה והאכפתיות מעוררת השראה ועל כך אנו מלאי הוקרה.

Baruch Lieberman CEO Friends for Medicine with Teva employees volunteer
מתנדבות טבע במטה חברים לרפואה עם מנכ"ל העמותה ברוך ליברמן

 
בימים קשים אלה, החברה וכלל שותפיה ימשיכו לפעול ולסייע כל העת לעם ישראל ולמטופלים, תוך תמיכה בשלומם, ביטחונם ורווחתם של עובדי ועובדות החברה ובני משפחותיהם.

שתפו מאמר זה