לבנות קריירה בטבע

אנחנו, בטבע עושים הכל כדי שתוכלו לפתח לעצמכם קריירה מעניינת, להתקדם ולצמוח בהתאם ליכולותיכם, לכישוריכם ולשאיפותיכם. פיתוח קריירה היא, בעינינו, אחריות משותפת של המנהלים והעובדים כאחד.

העז להיות שונה

יש לך רעיונות גדולים? רוצה לעבוד בסביבה ייחודית ויצירתית שתטפח את הפיתוח המקצועי שלכם? הצטרפו אלינו בדרך לימים טובים יותר.

טבע מטפחת מצוינות כבר למעלה ממאה שנה, וכיום היא חברה גלובלית מובילה בתחום התרופות הגנריות ואחת מ -15 החברות המובילות בתעשייה.

עם מעל 45,000 עובדים ב -60 מדינות ברחבי העולם, אנו גאים לומר כי העובדים שלנו הם הסיבה להצלחה שלנו. הכישורים והמסירות שלהם הופכים אותנו למובילים בתעשייה. מגוון התפיסות, הכישורים והכישרונות הם המפתח להישגים המתמשכים שלנו.

בונים לכם עתיד 

אנחנו, בטבע עושים הכל כדי שתוכלו לפתח לעצמכם קריירה מעניינת, להתקדם ולצמוח בהתאם ליכולותיכם, לכישוריכם ולשאיפותיכם. פיתוח קריירה היא, בעינינו, אחריות משותפת של המנהלים והעובדים כאחד. לכן, אנחנו מקפידים שעובדים יהיו בלמידה מתמדת וישאפו לצמיחה ולפיתוח אישי בארגון, מחוייבתם של המנהלים לעובדים היא לאפשר את מרחב הלמידה וההתפתחות, לתמוך, להנחות ולייעץ בתהליך ההתקדמות ובבניית הקריירה.

בנוסף על הקורסים וההדרכות המקצועיים, אנחנו מנהלים בטבע תהליך ארגוני שיטתי, שמטרתו לזהות עובדים בעלי ביצועים גבוהים ופוטנציאל מקצועי או ניהולי ולסייע להם להתפתח לתפקידים בכירים יותר בארגון. 

Career-at-Teva-700.jpg

היצע רחב של תחומים ותפקידים

כחברה יצרנית גדולה, המנהלת פעילות מקומית ועולמית בתחומים מגוונים, ביכולתנו להציע תפקידים רבים, לכל הדרגים ביחידות ובתחומי התמחות שונים, ברחבי הארץ:

הזדמנויות קידום בלעדיות לעובדים פנימיים 

טבע רואה בהון האנושי שלה את אחד הנכסים החשובים ביותר. מתוך ראייה זו נוצרה השאיפה ליצור מרחב שבו יוכל כל אחד מאנשי טבע להתפתח, להתקדם ולמלא את הפוטנציאל הגלום בו. בנוסף, טבע שואפת לחזק ולשמר עובדים בעלי הישגים, ואף להרחיב את מאגר עובדים אלה,  באמצעות יצירת הזדמנויות – משרות הנפתחות למעבר תפקיד פנימי בלבד.

מעברי תפקיד פנימיים מהווים עבור אנשינו הזדמנות ייחודית לפיתוח אישי ולמציאת המקום המתאים ביותר  ועבור החברה ומנהליה הם מהווים הזדמנויות לגייס עובדים מצוינים מיחידות אחרות, להעשיר את הרקע המקצועי, מגוון העיסוקים והאנשים העובדים בכל יחידה ולמקסם את תרומתו המקצועית של כל עובד.

כדי להתחיל עכשיו את הקריירה שלך בטבע

שתפו מאמר זה

כתבות נוספות בנושא