גיוון תעסוקתי בטבע: תפיסת עולם מקבלת ומכילה והון אנושי המייצג את כל גווני האוכלוסייה

אנחנו, בטבע, פועלים בכל רגע ובכל דרך לשיפור איכות החיים של המטופלים שלנו ומחויבים באחריות חברתית לציבור כולו. לכן, אנחנו מקדמים גיוון תעסוקתי (Diversity). אנחנו מאמינים שהון אנושי מגוון, אשר משקף את האוכלוסייה על כל מרכיביה ומגזריה, מסייע לנו "לאפשר ימים טובים יותר" ליותר אנשים וקהילות ברחבי העולם.

קידום העסקת אנשים עם מוגבלויות

 טבע רואה בגיוון בכלל, ובשילוב אנשים עם מוגבלויות בפרט, ערך חשוב ומהותי באחריותה החברתית. לכן, השקנו תהליך כלל ארגוני שנועד להעסיק יותר עובדות ועובדים עם מוגבלויות, להעניק להם סביבת עבודה מיטבית ולשלבם בצוותי העבודה המגוונים שלנו.
מדיניות טבע להעסקת עובדים עם מוגבלויות

מהצהרות למעשים

טבע לא מסתפקת בהצהרות ונוקטת בפעילות ממשית ורחבת היקף. כדי להרחיב את הגיוון התעסוקתי בשורותינו וכדי לקדמו במשק כולו, אנחנו פועלים במגוון דרכים:

משתפים פעולה ­– טבע יוזמת שיתופי פעולה ופועלת יחד עם ארגונים רבים מהמגזרים השונים, ביניהם: Collective Impact, קו משווה, עולים ביחד, הפלוס בשישים, , האגף לשיקום נכים של משרד הביטחון בית הלוחם – ארגון נכי צה"ל, עמותת נגישות ישראל, , סיכוי שווה, , מרכז תמיכה למעסיקים ועוד.

מעודדים העסקה מגוונת – טבע פועלת בשיתוף פעולה עם מוסדות אקדמיים רבים ברחבי הארץ על מנת לעודד העסקה מגוונת בקרב הסטודנטים והבוגרים. כחברה ב'קואליציית המעסיקים של ההסתדרות' אנחנו לוקחים חלק פעיל בהתוויית הדרך לגיוון בתעסוקה במשק הישראלי.

פותחים דלתות – כל התפקידים בטבע, בכל הרמות והתחומים, פתוחים עבור כל סוגי האוכלוסיות.
מעת לעת, טבע יוצרת גם משרות ייעודיות למגזרים השונים ואף מחפשת עבורן מועמדים מתאימים, בשיתוף פעולה עם הארגונים השותפים.

נפגשים, מארחים ומקנים ידע – אנחנו מארחים באופן קבוע משלחות של סטודנטים ובוגרים מהמגזרים השונים ומשתתפים לעיתים קרובות באירועים לצורך הקניית ידע מקצועי לאוכלוסיות השונות.

מתאימים ומנגישים את עצמנו – אנחנו מבצעים התאמות של סביבת העבודה בטבע לעובדים עם מוגבלויות, באמצעות תוספת רמפות ומעליות למתקשים בתנועה, ציוד טכנולוגי לבעלי לקות ראייה חמורה ועוד. כמו כן, אנחנו מסיימים בימים אלה תהליך הנגשה של כלל המתקנים שלנו בארץ.

הממונה על גיוון תעסוקתי בטבע:

אנחנו מייחסים חשיבות רבה לנושא הגיוון בטבע, ולכן מינינו מנהלת המופקדת במיוחד על נושא זה. נשמח לשמוע מכם כדי להשתפר בתחום ומזמינים אתכן ואתכם לפנות אליו ישירות: אתי רייכנשטיין 

כדי להתחיל עכשיו את הקריירה שלך בטבע

שתפו מאמר זה

כתבות נוספות בנושא