תהליך הגיוס

הצלחתנו בטבע נובעת מההון האנושי. טבע מחויבת לגיוס האנשים המתאימים ביותר לצרכי הארגון, בתחומים שונים ובתפקידים שונים, כדי להצליח במשימתנו לאפשר ללקוחותינו ימים טובים יותר.

הצלחתנו בטבע נובעת מההון האנושי. טבע מחויבת לגיוס האנשים המתאימים ביותר לצרכי הארגון, בתחומים שונים ובתפקידים שונים, כדי להצליח במשימתנו לאפשר ללקוחותינו ימים טובים יותר. על מנת להבטיח גיוון בכישרונות, בידע וביכולות הנדרשים להמשך בניית הצלחתנו והבטחת עתידנו, אנחנו מנהלים תהליך גיוס המורכב ממינימום שלבים, שיסייע לנו לנבא בצורה הטובה ביותר את התאמת המועמד לתפקיד ולארגון, וכמובן גם להיפך – את התאמתנו כארגון למועמד.

לפניכם הסברים על השלבים השונים בתהליך. חשוב לציין שיש שלבים בתהליך הגיוס שמוגדרים מראש, ויש שלבים שנקבעים "תוך כדי תנועה", בהתאמה למועמדים, לשאלות שעולות ולצורך העסקי. סדר שלבים יכול להשתנות, ומרכיב מסוים מהתהליך עשוי לכלול יותר משלב אחד.

הצטרפו אלינו במסע הצמיחה הזה!

שלבים מקדימים – אלו השלבים שמסייעים לנו בקביעה ראשונית של התאמתכם לדרישות המשרה, ובבחירת המועמדים המתאימים ביותר לתהליך מבין כלל מגישי המועמדות. השלב הזה כולל:

  • הגשת מועמדות שלכם במערכת. יש משרות שבהן תידרשו להשיב על מספר שאלות מקדימות הנוגעות לעיסוק הספציפי.
  • סינון קו"ח בו צוות הגיוס שלנו בוחן את ההשכלה, הניסיון והרקע שלכם אל מול דרישות המשרה, ובוחר מי המועמדים המתאימים ביותר שאיתם נתחיל בתהליך גיוס.
  • סינון ראשוני שבו אנחנו יוצרים אתכם קשר, טלפוני או באמצעות וידאו, לתחילת היכרות ראשונית. בשיחה הזו נשאל שאלות מקצועיות לגבי הרקע או ההשכלה שלכם, ושאלות הנוגעות לתנאי ההעסקה במשרה (מיקום, שעות עבודה וכד'). המידע שתספקו לנו בשלב הזה ישמש אותנו כדי להחליט לגבי המשך התהליך.

נראה לכם מתאים? גם לנו,  בואו נתקדם ונכיר אחד את השני

זה החלק שמאפשר לכם ולנו לקבוע את התאמתכם המקצועית והאישיותית לתפקיד ולארגון. במרכיב זה יכולים להיכלל אחד או יותר מהשלבים הבאים, בהתאם לאופי התפקיד אליו אתם נבחנים:

  • יום הערכה פנימי – מיועד למשרות מרובות תקנים ומטרתו לרכז קבוצת מועמדים ביום אחד
  • סיור באתר
  • ראיון מקצועי
  • ראיון  אישיותי
  • מבחן מקצועי / פרזנטציה

אנו שואפים לסיים את תהליך הגיוס מהר עד כמה שניתן, מבלי להתפשר על איכות התהליך, ועל היכולת של כל הצדדים לאסוף את המידע הנדרש להם כדי לקבל החלטה. במידה שיתאפשר, נעשה מאמצים לאחד שלבים או מראיינים, ולהטריח אתכם בהגעה כמה שפחות פעמים.

מהימנות תעסוקתית – בטבע אנו מייחסים חשיבות עליונה למהימנותם של עובדינו. 
לפיכך, בהליך הגיוס משולב פרק הבוחן את המאפיינים המהימנותיים של המועמד.
חלק זה כולל מבדק מהימנות ממוחשב ולעיתים יכלול ראיון פרונטלי עם נציג של מחלקת הביטחון.

הצעת שכר – זהו השלב האחרון בתהליך – אנחנו מעוניינים שתצטרפו לצוות המנצח של טבע! המגייס שליווה אתכם בתהליך יסביר לכם את מבנה השכר של טבע ויציג בפניכם את חבילת התנאים המוצעת לכם, בהתאם לאתר שבו תעבדו.

כדי להתחיל עכשיו את הקריירה שלך בטבע

שתפו מאמר זה

כתבות נוספות בנושא