ליטל לוין

פסיכולוגית רפואית

קצת על עצמי כפסיכולוגית

אני פסיכולוגית רפואית מומחית, מטפלת בילדים (כולל הדרכות הורים), נוער ומבוגרים, בקליניקה פרטית בירושלים וב"מרפאה פסיכולוגית" בתל אביב. אני רואה בפסיכותרפיה זהות מקצועית ואישית, ובוחרת בטיפול כמקצוע וכדרך חיים בכל יום מחדש. אני מטפלת בגישה אינטגרטיבית המשלבת פרקטיקה וחשיבה דינמית עם עקרונות מתפיסת העולם הבודהיסטית וכלים יישומיים שונים (קוגניטיביים, התנהגותיים (CBT) ופסיכו-פיזיולוגיים), תוך שימת דגש על הקשר ההדוק בין הגוף לנפש (כולל לימוד ותרגול טכניקות הרפיה, מיינדפולנס ועוד).

יש לי ניסיון מגוון בעבודה עם מטופלים המתמודדים עם מחלה כרונית או אקוטית, עם בני משפחה של חולים/הגיל השלישי (Caregivers), סומטיזציה (בעיות עור, IBD, IBS), התמודדות עם דחק, כאב (כרוני או אקוטי), חרדה, קשיי שינה, עיבוד אבל, משברי חיים ודיכאון. את הניסיון הזה צברתי במהלך השנים הן בעבודה המגוונת ברפואה הראשונית והן בעבודתי במרכז האונקולוגי בבית החולים בילינסון, בהם עבדתי ועודני עובדת בשיתוף פעולה צמוד עם הצוותים הרפואיים והפרא-רפואיים.

אני מאמינה בשיתוף פעולה מקצועי עם רופאים ועם העוסקים במקצועות רפואיים ופרא-רפואיים, מתוך תפיסה שאיכות החיים של האדם מושפעת ממגוון גורמים: גופניים, רגשיים, קוגניטיביים, בין אישיים, חברתיים, סביבתיים ורוחניים, ושעבודה משותפת ואינטגרטיבית (גופנית, פסיכולוגית) תורמת באופן האופטימלי להצלחת הטיפול, ולהקלה על כאב ומצוקה רגשיים, מנטליים וגופניים.

לקהילת Caregivers הגעתי דרך סיפורו האישי של אבי, שטיפל באמו, סבתי, כ-10 שנים במסירות אין קץ, עד לפטירתה. הוא היווה עבורי השראה גדולה ומילא אותי רצון לקדם את המודעות לאוכלוסייה זו ולתרום מעצמי ומהידע שלי.

למעבר לעמוד אודות

הכתבות של ליטל לוין

שתפו מאמר זה

כשהעבר משפיע על תפקיד בן המשפחה המטפל

קראו עוד

המשמעויות של תפקיד בן המשפחה המטפל

קראו עוד

3 רמות המשמעות של תפקיד בן המשפחה המטפל

קראו עוד

לראות במוות חלק ממעגל החיים

קראו עוד

רשת תומכת למטפל בבן משפחה

קראו עוד

כשההורה המבוגר סובל מפחדים

קראו עוד

מטפלת טובה דיה

קראו עוד

איך לדבר עם הילדים על מצבם של סבתא או סבא?

קראו עוד