שרה ראת'סאק

שרה ראת'סאק חיה עם מיגרנה מגיל חמש, וסובלת ממצב כרוני כבר עשר שנים.

חיה עם המחלה

30 שנים

פרסמה

שני מאמרים

מיקום

אוהיו

מבוא

היא אימא, רעיה, בת, מורה, אוהבת כלבים ומטיילת שמחפשת דרכים לחיות חיים בריאים ומאושרים ככל שהיא יכולה. היא יצרה את הבלוג My Migraine Life כדי לומר לאנשים שהם לא לבד, והיא מקווה לעורר השראה באחרים ולחנך אותם. תוכלו למצוא אותה בפייסבוק, טוויטר ובאינסטגרם.

היסטוריה קצרה עם המחלה

"התחלתי לסבול ממיגרנות בגיל 5, אך לא אובחנתי עד לחטיבת הביניים, כאשר ההורמונים החלו להוות גורם משמעותי במיגרנות שלי. סבלתי ממיגרנות אפיזודיות (פחות מ-15 מיגרנות בחודש) במשך שנים רבות, ובאותו הזמן גיליתי טריגרים רבים כגון מזג אוויר, מזון, שתייה מספקת, פעילות גופנית, רעש, קול ושינה.  לאחר לימודי במכללה, המיגרנות האפיזודיות שלי הפכו כרוניות ויומיות. הלחץ של הבגרות, ושל עבודתי בחינוך מיוחד שינו את חיי ואת מוחי. 

המיגרנות שלי המשיכו בשני ההריונות שלי, והיו מסובכות מאוד וקבועות במהלך אותו הזמן. לאחר שנולדו ילדיי, הפכתי עקרת בית, והתחלתי לכתוב את הבלוג שלי My Migraine Life. באמצעות הבלוג, ושיתוף בסיפורים האישיים של המסע שלי, חיי השתנו באופן דרסטי. הפכתי נציגת הסברה בריאותית, המגייסת כספים למחקר ותמיכה בהפרעות מיגרנה וכאבי ראש, חולקת מידע חשוב, בוחנת מוצרים, ומבהירה מדוע מיגרנה היא יותר מכאב ראש. היום אני גננת וכותבת, וחיה את חיי תוך חיפוש אחר נקודות האור. ההשפעה על הדור הבא חשובה לי מאוד, וגם היכולת לגרום לכל אחד מהקוראים שלי להרגיש מעט טוב יותר בכל פעם שהוא קורא את הבלוג My Migraine Life.  בכל יום אני מתעוררת מלאה בהכרת טובה, ומלאת השראה למצוא עזרה נגישה עבורי ועבור כל אלו החיים עם מיגרנה. המסע שלי עדיין בעיצומו, למרות הכאב."

התחברו לשרה ראת'סאק
למעבר לעמוד אודות

הסיפורים של שרה

שתפו מאמר זה

התמודדות עם "אשמה אימהית" כהורה עם מיגרנה

קראו עוד

כיצד אני מתמודדת עם חרדת מיגרנה

קראו עוד

איך מודעות קשובה (Mindfulness) עוזרת לי להתמודד עם מיגרנה

קראו עוד

לסבול את המיגרנה

קראו עוד

כיצד לתמוך במישהו הסובל ממיגרנה

קראו עוד