איך אומרים 'דאגה ואכפתיות' באוקראינית?

טבע תורמת מגוון תרופות ומוצרים רפואיים חיוניים – בשווי של למעלה מ-11 מיליון דולר – לטיפולים אקוטיים כחלק מהתמיכה ההומניטרית המוענקת לפליטים אוקראינים.

טבע מודיעה על תרומת תרופות חיוניות לסיוע לפליטים האוקראינים

טבע תורמת תרופות חיוניות בשווי של למעלה מ-11 מיליון דולר – לטיפולים אקוטיים עבור הפליטים האוקראינים.

טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ (מסומלת בבורסה לניירות ערך בתל-אביב וב-NYSE כ-TEVA) הודיעה היום על תרומה של מוצרים רפואיים חיוניים בשווי של למעלה מ-11 מיליון דולר, לטיפולים אקוטיים כחלק מהתמיכה ההומניטרית המוענקת לפליטים אוקראינים.

התרומה של טבע כוללת למעלה 1.3 מיליון אריזות, בשווי של למעלה מ-10,8 מיליון דולר (עלות רכישה סיטונאית), ומרביתה נעשתה בשיתוף עם השותף הוותיק והמהימן שלנו 'Direct Relief'. רבות מהתרופות נמנות ברשימת התרופות החיוניות של ארגון הבריאות העולמי (WHO), והן מיועדות בעיקר לטיפולים אקוטיים כגון אנטיביוטיקה, מצבי נשימה ועוד.

טבע גם תרמה למעלה מ25,000 אריזות אנטיביוטיקה בשווי של כ-186,000 דולר ל-'איחוד הצלה', ארגון חירום וסיוע ישראלי מוביל, ללא מטרות רווח, כסיוע למחנות פליטים ובתי חולים שדה במולדובה על גבול אוקראינה. התרופות הגיעו ליעדן בשבוע שעבר ומסייעות בטיפול באלפי פליטים שנמלטו מהמלחמה.

יתרה מכך, טבע משתפת פעולה עם 'People in Need', ארגון לא-ממשלתי אירופאי, במטרה לספק כ-82,000 אריזות (בשווי של כ- 180,000 דולר) של מוצרים לתינוקות וילדים אוקראינים, הנאבקים בתנאי היגיינה לקויים כתוצאה מהמשבר ההומניטרי.

כחברת תרופות מובילה אנו מקיימים את האחריות והמחויבות שלנו לספק רפואה קריטית וחיונית לכל המטופלים, בכל מקום בו הם נמצאים בעולם. בהתאם לייעודה של טבע לספק גישה לתרופות איכותיות ולשפר את חייהם של חולים ברחבי העולם, אנו בוחנים כעת תכניות תרומות נוספות ברחבי אירופה, ומקיימים דיאלוג עם רשת השותפים הנאמנים שלנו וארגוני סיוע הומניטרי בינלאומיים אחרים כדי להבין את הצרכים המתפתחים ולתרום ממומחיותינו ובעזרת שרשרת האספקה שלנו, תוך שאנו עושים כל שביכולתנו כדי להמשיך ולספק כל העת את סל התרופות החיוניות העצום שלנו לחולים אחרים.

שתפו מאמר זה


למעבר לכל הכתבות והמאמרים

הקליקו כאן