קרי מקיי

קרי מקיי היא סופרת, מועצמת ומוערכת, ומטופלת אלקטרונית עם ADHD ואסתמה.

חיה עם המחלה

10 שנים

פרסמה

5 מאמרים, וידאו אחד

מיקום

ויניפג, מניטובה, קנדה

מבוא

קרי מקיי היא סופרת, מועצמת ומוערכת, ומטופלת אלקטרונית עם ADHD ואסתמה. היא מובילה את קבוצת המטופלים Canadian Severe Asthma Network, מעורבת במחקר על אסתמה כמטופלת חוקרת בקבוצת מחקר הריאות של אוניברסיטת אלברטה, וחונכת עמיתה לילדים עם אסתמה בתוכנית חונכות האסתמה הקנדית הנקראת Asthma Pals. היא מדריכה את קבוצת Manitoba Goalball עם Manitoba Blind Sports ואתלטים צעירים ב-Special Olympics של מניטובה. היא אוהבת מטוסים, טיולים, כתיבה, קאפקייקס, מחברות וחולצות T. היא כותבת בבלוג KerriOnThePrairies.com ומצייצת בטוויטר.

היסטוריה קצרה עם המחלה/המחלות

"אובחנתי כסובלת מאסתמה ב-2008 בגיל 17 לאחר סדרה של אבחונים שגויים. מאחר והייתי מתוסכלת מהאסתמה, ונאבקתי לקבלת גישה לטיפול מתאים, החיפוש אחר משאבים למתבגרים עם אסתמה וחיבור עם אנשים כמוני, הפכו עבורי למשימה. תודות לריאות המקולקלות שלי, זכיתי לחברים רבים, וחברים טובים עמם אני עדיין בקשר, עשור מאוחר יותר.

בשנים מאז אובחנתי כסובלת מאסתמה, הפכתי חונכת עמיתה לילדים בני 7 עד 11 בתוכנית החונכות האסתמה הקנדית המקוונת הנקראת Asthma Pals. אני חברה גם בוועדת הקשר עם הממשל, ברשת היועצים למטופלים, ובהנהגת קבוצת המטופלים CSAN, והשתתפתי במחקר כמטופלת חוקרת בקבוצת מחקר הריאות של אוניברסיטת אלברטה, באמצעות CSAN.

עברתי אבחון ל-ADHD כמבוגרת כאשר הייתי בת 21, בשנת 2013. יישום כישורי ההעצמה האישית שלי אותם למדתי במהלך אבחון האסתמה שלי, אפשר לי להבין טוב יותר כיצד פועל המוח שלי. חמש שנים מאוחר יותר, אני שמחה לאמץ את השונות המוחית ולקבל את הצדדים החיוביים הרבים של ADHD.

התחברו לקרי מקיי
למעבר לעמוד אודות

הסיפורים של קרי

שתפו מאמר זה

5 דברים שיתכן שאינכם יודעים על אסתמה

קראו עוד

יצירת סביבה נטולת טריגרים לאסתמה בדרכים - האם זה אפשרי?

קראו עוד