אופטלגין טיפות החדש

אופטלגין טיפות חדש הושק בחודש נובמבר 2020 במטרה לאפשר נוחות שימוש גבוהה יותר – פחות טיפות במנה ובטעם פירות

חברת טבע השיקה את 'אופטלגין טיפות חדש' בנובמבר 2020, אשר החליף את המוצר 'אופטלגין טיפות' בהרכב ובטעם חדשים.

המוצר החדש מאפשר נוחות שימוש גבוהה יותר למטופלים מאחר ומספר הטיפות למנה קטן יותר. כל 1 מ"ל של המוצר החדש מכיל 20 טיפות (בהשוואה ל- 25 טיפות במוצר הקודם), כך שלדוגמא למטופל מעל גיל 15 שנים (במשקל 53 ק"ג ומעלה) ידרשו 20-40 טיפות, עד 3 פעמים ביום (במקום 25-50 טיפות עד 3 פעמים ביום במוצר הקודם).

בנוסף לשיפור נוחות הנטילה של התכשיר גם טעמו שודרג וכעת הוא בטעם פירות. התכשיר מכיל 20 מ"ל (במקום 15 מ"ל בתכשיר הקודם).

המוצר מיוצר באחד ממפעלי הדגל של טבע בגרמניה, אשר מזה 35 שנה מייצר בין היתר, תכשירים המכילים דיפירון בטיפות (החומר הפעיל באופטלגין) גם לשוק הגרמני.

למידע מלא כולל תופעות לוואי יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש, מכיל דיפירון.

עופרי מלר פרי, מנהלת יחידת תרופות ללא מרשם ומוצרי צריכה של טבע בישראל: "אופטלגין טיפות הוא אחד המוצרים הפופולאריים בקרב משפחת מוצרי אופטלגין המאפשר הקלה מהירה של כאבים בינוניים וחזקים ולהורדת חום גבוה שאינו מגיב לאמצעי טיפול אחרים. החלטנו לתת למטופלים תכשיר משודרג ולשווק אותו בישראל בטעם פירות משודרג ובמינון נוח יותר לשימוש".

מתקדמים לאופטלגין

על אופטלגין של טבע

אופטלגין הינו אחד מהתכשירים הנמכרים בישראל ומיוצר על ידי חברת טבע מזה עשרות שנים. בכל שנה נמכרות מיליוני אריזות ממשפחת מוצרי אופטלגין בישראל. התכשיר מותווה לשיכוך כאבים בינוניים עד חזקים ולהורדת חום גבוה שאינו מגיב לאמצעי טיפול אחרים.

דיפירון משווק בעולם משנת 1922 ובישראל משנת 1985 בסטאטוס של OTC בשם אופטלגין (בצורת קפליות, טבליות וטיפות). קרי, תרופה ללא מרשם היכולה להינתן הן על ידי רופא והן ברכישה ללא מרשם על ידי רוקח. הקפליות מיועדות למבוגרים ולמתבגרים מעל גיל 15 שנים. הטיפות מיועדות להקלה מהירה, וניתנות לשימוש החל מגיל 3 חודשים, על פי המינון המופיע בעלון לצרכן.אין באמור לעיל, במידע או בתשובה כדי להוות בדרך כלשהי, ייעוץ רפואי או אחר כלשהו, המלצה או תחליף לטיפול כלשהו או המלצה למוצר או תכשיר כלשהו. אי לכך, יש לקרוא היטב את עלון המידע הנלווה לכל מוצר ולפנות לרופא לצורך קבלת טיפול או ייעוץ רפואי.

שתפו מאמר זה

כתבות נוספות בנושא

סובלים מנדודי שינה? אל תדחו את הטיפול

סובלים מנדודי שינה? אל תדחו את הטיפול