על אופטלגין של טבע

אופטלגין, המכיל דיפירון, הינו אחד מהתכשירים הנמכרים בישראל ומיוצר על ידי חברת טבע מזה עשרות שנים. בכל שנה נמכרות מיליוני אריזות ממשפחת מוצרי אופטלגין בישראל. התכשיר מותווה לשיכוך כאבים בינוניים עד חזקים ולהורדת חום גבוה שאינו מגיב לאמצעי טיפול אחרים.

כאבי גב

כאב לא נעים, מציק ולעיתים אפילו מגביל שרבים מאתנו, יחוו במהלך חייהם.
תחושת הכאב ועוצמתה משתנה מאדם לאדם, ועשויה להופיע באופנים שונים כגון דקירות חדות או עמומות. הכאב עשוי להישאר באזור אחד, אולם לעיתים עלול להקרין לאזורים נוספים בגוף המשפיעים על חיי היום-יום.

זה כנראה ייגמר באופטלגין. גם בכאבי גב, אופטלגין

חזק בכאבים חזקים


כאבי ראש

ה-כאב. מי מאתנו לא סבל מכאב ראש חלש או חזק? כזה שקצת מציק או משבית את סדר היום?
כאב הראש הוא ככל הנראה מהשכיחים באוכלוסייה ויכול להתמקד בנקודה אחת או אחרת, להתפתח לאורך היום וגם להימשך מספר שעות עד ימים.

זה כנראה ייגמר באופטלגין. גם בכאבי ראש, אופטלגין

חזק בכאבים חזקים


כאבי מחזור

שוב הכאבים האלו בחודש, שעלולים לגרום לחוסר נוחות בקרב נשים ונערות רבות בעוד שאצל אחרות כאבי המחזור יכולים להיות חזקים מספיק בשביל לפגוע בשגרת חייהן למשך מספר ימים. חלק מהנשים בגיל פוריות חוות כאבי מחזור, כאשר השכיחות הגבוהה ביותר היא בגיל ההתבגרות. וזה עוד לפני שדיברנו על המיתוסים השונים שקשורים למחזור.

חזק בכאבים חזקים. יש לעיין בעלון הצרכן לפני השימוש. חומר פעיל: דיפירון


כאבי שרירים

הגורמים הנפוצים ביותר לכאבי שרירים הם מתח, לחץ נפשי, מאמץ יתר ופציעות קלות ורובנו נזהה מיד כשאחד או יותר משרירינו יתכווץ. ישנם כאבי שרירים שיכולים להופיע גם כתוצאה מזיהום, מחלה או תופעות לוואי של תרופות שונות.

זה כנראה ייגמר באופטלגין. גם בכאבי שרירים, אופטלגין

חזק בכאבים חזקים


כאבי שיניים

כאבים שיניים יגיעו תמיד ברגע הכי פחות נוח ובזמן הכי פחות מתאים והם עלולים לפגום בשגרה היומיומית שלנו. ישנם מספר גורמים שיכולים להביא לכדי כאבים בשיניים ובחניכיים ולא כדאי להתעלם מאף אחד מהם, זאת בעיקר בשל חשש מזיהומים שונים.

זה כנראה ייגמר באופטלגין. גם בכאבי שיניים, אופטלגין

חזק בכאבים חזקים

 
יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש. חומר פעיל: דיפירון.


אין באמור לעיל, במידע או בתשובה כדי להוות בדרך כלשהי, ייעוץ רפואי או אחר כלשהו, המלצה או תחליף לטיפול כלשהו או המלצה למוצר או תכשיר כלשהו. אי לכך, יש לקרוא היטב את עלון המידע הנלווה לכל מוצר ולפנות לרופא לצורך קבלת טיפול או ייעוץ רפואי.

שתפו מאמר זה

כתבות נוספות בנושא

סובלים מנדודי שינה? אל תדחו את הטיפול

סובלים מנדודי שינה? אל תדחו את הטיפול