אייבו ונגמר הסיפור!

כשהילדים שלנו מרגישים לא טוב, אנחנו רוצים לעשות את ההכי טוב שלנו כדי להקל עליהם. כשהם מסרבים לקחת תרופה במקרה של חום וכאבים הרבה יותר קל עם אייבו 4%, המספק את אותה היעילות בחצי הכמות*. אייבו 4% עם החומר הפעיל איבופרופן, משכך כאבים ומוריד חום בתוך כ- 15 דקות ומשפיע עד 8 שעות.

אנחנו בטבע ישראל הרחבנו את סל הפתרונות לטיפול בחום וכאבים בתינוקות ובילדים, ומציעים לך את אייבו, המבוסס על החומר הפעיל איבופרופן, במקביל למשככי הכאבים מבוססי הפראצטמול (משפחת אקמולי): אקמול, אקמול פוקוס, אקמול צינון, סירופ אקמולי פורטה ואבקמול.

 
אייבו
 להורדת חום ושיכוך כאבים קלים עד בינוניים, מסייע לטיפול במגוון רחב של מצבי כאב וחום, כגון: כאב אוזניים, כאבי צמיחת שיניים וכאבים בינוניים כתוצאה מחבלה, כבר מגיל חצי שנה ללא מרשם רופא.

במידה והתסמינים אינם חולפים לאחר 3 ימים בתינוקות וילדים מעל גיל 6 חודשים ומעלה יש לפנות לרופא.

לצד אייבו 4% באריזה הצהובה המכילה 30 מ"ל עם הריכוז הכפול, התרחיף קיים גם בריכוז 2% באריזה כחולה ובכמות של 100 מ"ל ו- 200 מ"ל.

התכשיר ללא סוכר ובטעם תות שדה.

ibo.jpg

תרחיף אייבו מתאים לילדים מגיל 6 חודשים ללא מרשם רופא.

יש לנער לפני השימוש.

יש לעיין בעלון הצרכן בטרם השימוש.

*בהשוואה לכמות הניתנת של תכשירי 2% הקיימים בשוק


אין באמור לעיל, במידע או בתשובה כדי להוות בדרך כלשהי, ייעוץ רפואי או אחר כלשהו, המלצה או תחליף לטיפול כלשהו או המלצה למוצר או תכשיר כלשהו. אי לכך, יש לקרוא היטב את עלון המידע הנלווה לכל מוצר ולפנות לרופא לצורך קבלת טיפול או ייעוץ רפואי.

למידע נוסף על משככי חום לילדים:

אקמולי פורטה תות
אקמולי פורטה תותי פרוטי

שתפו מאמר זה

כתבות נוספות בנושא