זר לא יבין זאת אבל הפרעת הקשב שלנו חזקה מאיתנו...

אף פעם לא נתחיל ונסיים מה שתכננו, לפעמים נתפרץ לדברים שלכם בלי כוונה ושלוש פעמים נתחיל את התרגיל ההוא בחשבון ולא נסיימו. אנחנו מתחילים שבעה דברים במקביל ולא מסיימים אפילו אחד! קשה לנו להקשיב לאדם שמסתכל לנו בעיניים ומדבר רק אלינו ומנסים בכל כוחותינו לשמור על ריכוז, אך ללא הועיל – הפרעת הקשב שלנו חזקה מאיתנו.

תוסף התזונה זום מכיל פורמולה מתקדמת וייחודית המשלבת רכיבים תזונתיים ממקורות טבעיים, אשר עברו עיבוד מתאים, פוספטידיל-סרין אומגה 3 מועשר ב-EPA.

פעילות התרכובת הספציפית בהקלה על מגוון מתסמיני הפרעות קשב וריכוז בילדים נבדקה מחקרית במחקר שנערך בישראל ופורסם בכתב העת המדעי : European Psychiatry (כתב העת של איגוד הפסכיאטריים האירופאי) נבדקה פעילות תוסף התזונה זום בהשוואה לפלסבו בקרב 200 ילדים בגילאי 6-13 מאובחני הפרעת קשב וריכוז (ADHD) במשך 15 שבועות ובהמשך, במחקר פתוח בו כל משתתפי השלב הראשון טופלו ב"זום" למשך 15 שבועות נוספים.

אריזה של זום

מסיכום המחקר עולה כי הרכיב הייחודי פוספטידיל-סרין אומגה 3 מעושר ב- EPA עשוי להקל על מגוון מתסמיני הפרעות קשב וריכוז בילדים עם מאפיינים היפראקטיביים.

במחקר נצפתה סבילות טובה בשימוש במוצר, ללא תופעות לוואי חריגות או משמעותיות.

למידע נוסף, יש לעיין באריזת המוצר. מוצר זה אינו תרופה ולא נועד לאבחן, לטפל או למנוע מחלה.

האם יש תוספי תזונה שעשויים להועיל ל-ADHD?הכירו את זום


אין באמור לעיל, במידע או בתשובה כדי להוות בדרך כלשהי, ייעוץ רפואי או אחר כלשהו, המלצה או תחליף לטיפול כלשהו או המלצה למוצר או תכשיר כלשהו. אי לכך, יש לקרוא היטב את עלון המידע הנלווה לכל מוצר ולפנות לרופא לצורך קבלת טיפול או ייעוץ רפואי.

לשאלות נפוצות בתחום

שתפו מאמר זה

כתבות נוספות בנושא

הפרעות קשב אצל נשים: למה נשים עם הפרעת קשב מאובחנות מאוחר?

הפרעות קשב אצל נשים: למה נשים עם הפרעת קשב מאובחנות מאוחר?